El Örgüsü Kilim Modelleri Beğeneceğiniz Örneklerle

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
El Örgüsü Kilim Modelleri Beğeneceğiniz Örneklerle
El Örgüsü Kilim Modelleri- Örgü örmek bir zevk işidir. Örgü örmenin birçok iyi tarafı var. Stres sıkıntılardan uzaklaştırır kısacası ücretsiz bir terapidir diyebiliriz. Siz de biraz ilginiz varsa örgü örmeyi kendinize uğraş edinebilirsiniz. Sizlere şimdiki yazımızda sizlere örgüyü sevdirecek el örgüsü kilim modelleri derledim. Özellikle rengarenk örnekler çok hoş. Evinizde istediğiniz yerde kullanabileceğiniz mutfakta çocuk odasında antre gibi alanlarda kullanacağınız örgü kilim paspaslar yapabilirsiniz. Bu aşağıdaki gibi parça parça örerek büyük örnekleri daha kolay hale getirebilir kolayca kilim haline getirebilirsiniz.


el orgusu kare motifli kilim.jpg


Kalın şişle örülmüş çok şık görünümlü bu paspas çok modern görünümlü. Dekorasyonunuza bu örneklerle renk katabilirsiniz. Dilerseniz evde yarım kalan ipleri de değerlendirerek kolay şık bir kilim paspas yapabilirsiniz. Arkadaşlar dilerseniz buradan sakallı ipten örülmüş çok şık paspas örneklerini inceleyerek siz de evlerinize harika örnekler örebilirsiniz.

el orgusu yuvarlak paspas.jpg


Yine çocuklarınızın bebeklerinizin odaları için daha doğal eşyalar kullanmak onların sağlığına uygun olması açısından örgü kilim paspaslar örebilirsiniz. Aşağıda da bir örneğini görüyorsunuz. Çocuk odası için desenli renkli kilim örneklerini örnek alabilirsiniz kendinize.

motifli cocuk odasi orgu kilim.jpg


Örgü seven biriyseniz mutlaka dekorasyonunuzda örgü işlerini kullanın. Örgü işleri ile hem otantik hem değişik bir hava yakalamış olursunuz.

rengarenk el orgusu kilim.jpg


Bu şekil kırk yama tarzında renkli parça parça ördüğünüz örgüleri birleştirerek bu şekil renkli bir kilim örtünüz olabilir. Evinizin dekorasyonunu kendi tarzınız kendi zevklerinize göre dizayn ederken burada sizin emeğiniz fazla olsun.

renkli el orgusu kilim.jpg
 
Üst