El Örgüsü Saç Bandı Modelleri Başınıza Gelen En Güzel Şeyler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Yönetici
El Örgüsü Saç Bandı Modelleri Başınıza Gelen En Güzel Şeyler
El Örgüsü Saç Bandı Modelleri- Saçları hanımların değer verdiği önemli parçalarındandır. Saç bandanaları da saçlar için önemli aksesuarlardandır. Saç bandanaları özellikle dağınık saçları toparlamak konusunda çok kullanışlı. Dışarı çıkarken özellikle rüzgarlı bir havada saçların dağılmasını önleyebilirsiniz. Yine kullanışlı olması yanı sıra çok şık modelleri ile size renk katacak şıklığınızı perçinleyecektir. Ama hazır değil de saç bandananızı neden kendiniz örmeyesiniz ki? Kolay örgü bilen biri bile çok şık saç bandı örnekleri örebilir. İster düğmelerle isterseniz çiçek fiyonk süslemeleri ile saç bandınızı süsleyebilirsiniz. Dilerseniz birkaç örneğe hep birlikte göz atalım. İşte kolay bir örgü ile örülmüş üzerine süslemelerin de yapıldığı harika bir saç bandı örneği. Göremiyoruz ama yan tarafında sanıyorum bir örgü çiçek motifi de yer alıyor.


cicek suslemeli orgu sac bandi.jpg


Gül motifi de yine saç bandana üzerinde hoş duracak çiçeklerden biri. Saç bandı örerken sadece başınızın ölçüsünü almanız. Yaz kış saç bandı takabilirsiniz. Hem kışlık hem yazlık örgü saç bandı örneklerini aşağıdaki modellerde görebileceksiniz. Bu saç bantlarını örmek de tıpkı kullanması kadar pratik ve kolay. Saç bandanaları ile farklı bir görünüm de sağlamış oluyorsunuz.

gul motifli orgu sac bandi.jpg


Üzerine yapacağınız süslemelerde dilerseniz kendi ördüğünüz motifleri dilerseniz de aşağıdaki gibi keçe ya da kumaştan kestiğiniz şekilleri kullanabilirsiniz. Fiyonklar da bandana üzerine çok yakışıyor söylemek istedim. Aslında kış için uzun kalın modeller ideal. Dışarı çıkarken takıp hem kulaklarınızın da üşümesini engellemiş olursunuz.

kalp motifli orguden sac bandi.jpg


Aşağıdaki modele bir bakın. İnanın çocuklar bile yapabilir. Kolayca örüp düğmeyle yandan tutturup evde dışarda kullanabileceğiniz bir örgü saç bandınız olur. Arkadaşlarım burada daha değişik tığ işinden de yapılan farklı saç bandı örnekleri görebilirsiniz.

kolay orguden sac bandi.jpg


orguden sac bandi.jpg


sac orgusu modelinden sac bandi.jpg
 
Üst