El Yapımı Özel Takı Tasarımı(Aybu Takı)

aybu taki

Yeni Üye
Üye
El Yapımı Özel Takı Tasarımı(Aybu Takı)
El Yapımı Yeni Küpeler Bileklikler Son Modayı Burda Takip Edin (Aybu Takı)

takı yapımı takı tasarımı yapımı özel tasarımları
Genç bayanlar sade mi yoksa şatafatlı takılar mı sizce hoş.biz elimizden gelen özel tasarımları beğenilere sunmak istiyoruz.sizce bu tasarımlar nasıl?

Küpelerimizin Fiyatı:5TL dir.Toplu Alımlarda Kargo Ücreti Bizden...

190220111207.jpg
190220111208.jpg
190220111204.jpg
[/IMG]
190220111206.jpg

4069252.jpg

406924.jpg

406923.jpg

406919.jpg

4069174.jpg

406912.jpg

200220111213.jpg

Son düzenleme:
teşekkür ederim.yeni başladım bu tarz tasarımlara.bi kaç modelimiz daha var yakın zamanda onları da paylaşmak istiyorum.bende ilginize teşekkür ederim.

Güzel parçalar var aralarında ben uzun zamandan beri takı yapıyorum küpeler, kolyeler, yüzükler bir ton malzemem de var gidip tek tek deilde tartı hesabı alıp canım sıkıldıkca yapıyorum.. demekki benim gibi biri daha çıktı.. Başarılarının devamını dilerim .. ki bende kopya çekebileyim :D

Evdeki pc de sorun var aslında bende bir bölüme kendi konumu açıp habire eklemeler yapabilirim ilk fırsatta .. Aklıma böyle bir fikir getirdin sen benden ben senden farklı modellerde görüp hayata geçirebiliriz.

Emin ol sürekli ugrucam yeni konular açıp yeni modellerin olduğu sürece..

Emeğine ve aklına sağlık canım..

Takılar çok güzelmiş, emeğinize sağlık. Yanlış anlamadıysam, bu takıları satıyor sunuz heralde... Zira öyle ise takılarınızın fiyatlarını da yazarsanız, beğenipte almak isteyen üyelerimiz size özel msj ile ulaşabilir :)

Sevgilerimle...

Geri