1. Misafir

Misafir Forum Okuru

elbise son modası tanıtım defilesinden kareler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yılın elbise defilesinden kareler
    Defilelere katılan modayla ilgili davetliler podyumu sokaklara taşırıyorlar.

The Sartorialist’in Vogue için çektiği Moda Haftaları’nın düzenlendiği kentlerdeki davetliler, en az şovlar kadar ilgi çekiyor. Bu sefer de sokaklardaki elbiseler konuşuyor.

2. masum_asik

masum_asik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
elbise son modası tanıtım defilesinden kareler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 Modası - Elbise -Çanta

2009 Modası - Elbise -Çanta

2009 çanta modası 2009 moda çantalar bayan elbiseleri bayan elbise elbise 2009 yılına özel bayan elbiseleri hepsi birbirinden şık ve güzel arkadaşlarım.
  2. Londradaki bir defileden kareler

Londradaki bir defileden kareler

Mankenlerin profesyonel duruş ve sunuşları kadar kombinler de çok ilgimi çekti..
  3. 2011 Yazlık Elbise Modası

2011 Yazlık Elbise Modası

yazlık elbiseler 2011 kıyafet modası 2011 yazlık elbiseler elbise modelleri 2011 yılında elbise giymeyi tercih edenleri sevindirecek harika modeller buldum Melek'lerim.Oldukça şık cicili bicili bir yaza merhaba deyin;)Tarzınıza uygun modelleri seçin bakalım hanımlar kim nasıl bir elbise tercih ediyor görelim bizde:tik:
  4. 2013-2014 Hakan Akkaya Sonbahar Kış Defilesinden Kareler

2013-2014 Hakan Akkaya Sonbahar Kış Defilesinden Kareler

hakan akkaya 2013-2014 hakan akkaya defile 2014 kış Sevgili melekler, Bugün Ne Giysem yarışma programının jüri üyelerinden ünlü modacı Hakan Akkaya, 2013-2014 sonbahar kış koleksiyonunu görücüye çıkardı. Önümüzdeki kış çok moda olacak kürkler Hakan Akkaya koleksiyonunda da ön plana çıktı. Kahve ve toprak tonlarının göze çarptığı koleksiyonda ekose deseni de bolca kullanılmış. Gelecek sezon...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş