Elbise Ve Çamaşır Varken Birliktelik De Hamile Kalınır Mı?

Cinsel yönden aktif bireylere gebelikten korunmak için etkili bir doğum kontrol yöntemi uygulamalarını her zaman belirtiyoruz. Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısın dan risktir. Şüpheli birliktelik sonrası adet olmuşsunuz . Bu durumda hamilelik söz konusu değildir. Bel ağrısı başka bir sağlık koşulundan kaynaklanabilir bir hekime görünmenizi tavsiye ediyorum..

Mikrop kapıp kapmadığınızı bir kadın doğum uzmanına muayene olarak öğrenebilirsiniz. + Adet olanlarda yerleşme kanaması olmaz + Adet bitimi lekelenme olur + Eczaneden gebelik testini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Gebe olmadığınıza biz sizi ikna edemeyiz. Yapacağınız test sizi ikna edebilir.
bakın lütfen yardımınıza ihtiyacım var yaşım küçük yaptığım şeye çok pişmanım 11 temmuz çarşamba günü çok az geldi adetim 12 temmuz da normal gelmeye başladı 15 temmuz gecesine kadar sürdü 16 temmuz 17 temmuz kahverengi kan ve ya akıntı geldi 18 temmuzda da hafif sarıydı bugün yok normal adet dimi bu?
Adetimi gördükten sonra hamile kalma imkanı yok dimi?
Lütfen hâla bazen hamilekikte olan şeyler oluyo ilişkinin üstünden 16 gün geçti ben adetimi tam günüm de oldum karnımdan sürekli gurultu geliyo kabız ve ishali ard arda oldum şuan da karnımı normal hissetmiyorum lütfen kesin bi cevap verin bana

Cinsel yönden aktif bireylere gebelikten korunmak için etkili bir doğum kontrol yöntemi uygulamalarını her zaman belirtiyoruz. Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısın dan risktir. Şüpheli birliktelik sonrası adet olmuşsunuz . Bu durumda hamilelik söz konusu değildir. Bel ağrısı başka bir sağlık koşulundan kaynaklanabilir bir hekime görünmenizi tavsiye ediyorum..
yerleşme kanaması değildir dimi bu

Yerleşme kanaması verdiğiniz tarihlerde gerçekleşmez. + Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebe değilsiniz. Gebelik testi yaparak kuşkunuzu giderebilirsiniz.

2 hafta önce bir ilişki yaşadım ve ikimizin uzerinde bir şey yoktu icine girmedi sürtünme yoluyla oldu ve ikimizde bosaldik vajina üzerine azcık geldi ama deliğe gelmedi hemen yikadim ben her zaman kullandığım tarlusal hapini kulladim ve biraz erken kullandim bugün ilaç biteli beş gün oldu ve ben adet olmadım çok stresliyim üç defa idrar testi yaptım sonuç negatif hamile olma olasılığım nedir

Vajina içinde sperm girmediyse gebelik söz konusu olmaz. Tarlusal kullanımı bittikten sonra 7-10 gün içinde adet kanaması başlar. Bu zaman zarfında adet kanamanız başlamaz ise test yapın ve sonuca göre hekime görünüp muayene olun.

Sizce idrar testleri ne kadar güvenilir
3 defa idrar testi yapmışsınız , sonuca güvenebilirsiniz. Ayrıca idrar testi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. İdrar testini yaparken talimatlara aynen uymak gerekir. Testin tarihi geçerse yada zarar görmüşse ve yanlış uygulanırsa hatalı sonuç verir. üç tane test yapmışsınız hepsinin hatalı sonuç vermesi olası değil.

Biz sürtünme yoluyla bişeyler yaşadıık. İç çamaşırımda fazla bi islaklık vardıı amaa ben vajınama girip girmediğini bilmiyorum ilk defa yapıyorum. Biraz karsıklarımda ağrı vaar. Bizim kıyafetlerimiz vardı bende iç çamaşırım tulum bide kot pantol onda da bişey yoktu. korkuyorum ondan gelip gelmediğini bilmiyorum ama bende çok fazla sıvı vardı iç çamaşırımda adet günüm gelmedi sizce kötü bir durum varmı?

Biz sürtünme yoluyla bişeyler yaşadıık. İç çamaşırımda fazla bi islaklık vardıı amaa ben vajınama girip girmediğini bilmiyorum ilk defa yapıyorum. Biraz karsıklarımda ağrı vaar. Bizim kıyafetlerimiz vardı bende iç çamaşırım tulum bide kot pantol onda da bişey yoktu. korkuyorum ondan gelip gelmediğini bilmiyorum ama bende çok fazla sıvı vardı iç çamaşırımda adet günüm gelmedi sizce kötü bir durum varmı?

Verdiğiniz bilgilere göre bu tür birliktelikle gebelik tek koşulda olur. Sperm çamaşırlardan vajinaya sızarsa. İhtimal düşükte olsa imkansız değildir. Adet gecikmeniz mevcut tedbiren gebelik testi yapmanızı öneriyorum

Geri