Elbise Ve Çamaşır Varken Birliktelik De Hamile Kalınır Mı?

merhabalar öncelikle. Benim daha öncede böyle korkularım çok oldu , bu konuda fazla takıntılıyim aslinda. 16 Mayıs'ta adet kanamam başladı. 19 Mayıs'ta yani son adet günümde ise sürtünme ilişkisi yasadim fakat beş altı kat kiyafet+ ped olmakla beraber hicbirsekilde bı damla bile bı sıvı teması olmadı . Bu ayda adetim 11 Haziran'da başladı. 14 nde bitti. Sizce hamilelik şüphesi olabilir mi ? Bes gün erken başlamasında bir sakınca var mıdır ? Üstüne görme denilen şey değildir yaşadığım değil mi ? Karnimda şişlik hissediyorum ve midemin üzerinde taş varmış gibi bı ağrı nefesim kesiliyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen yardım edin ???

Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz yok. Sperm uygun ortam olmazsa yüzemez .Üzerinizde bu kadar bariyer varken gebe kalmanız olası değil. Adet dönemi zaman zaman beklenen tarihten daha önce gerçekleşebilir bu normaldir ancak çok sık olursa bir olumsuzluğa işaret edebilir. Septomlarınız psikolojik olabilir yada sindirimle alakalı bir sorundan kaynaklanabilir. Gebelik kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Ya beş gün erken olması korkuttu. Sebebi de ustune görme diye birseyden bahsetmisler oydu. Test yaptırmaya korkuyorum tanidigim cok. Test yapmami gerektirecek bile bı ihtimal yok diyorsunuz yani öyle mi :))

Ya beş gün erken olması korkuttu. Sebebi de ustune görme diye birseyden bahsetmisler oydu. Test yaptırmaya korkuyorum tanidigim cok. Test yapmami gerektirecek bile bı ihtimal yok diyorsunuz yani öyle mi :))
5-6 kat kıyafet ve orkid var sıvıda gelmemiş daha nasıl hamile kalabilirsinizki mümkün değil imkansız test yaptırmaya hiç gerek yok rahat olun

Adetin 4-5 gün geri gelmesi normaldir. Üstüne görme adet kanaması gibi yoğun olmaz bir kaç damladan ibaret bir lekelenmedir. Test yapmanızı kuşkunuzu gidermek adına tavsye etmiştim , ikna olacaksanız test yapmanıza gerek yok.

Anliyorum ama mide ağrım oldugundan bahsetmiştim şiddetlendi ve bı yudum suyla bile sisiyorum patlayacakmisim gibi geliyor yinede korkuyorum hastaneye gitmeye

Mide ağrısı ile gebeliğin bir alakası yok ayrıca her septomu gebeliğe bağlamamak gerekir. Sindirimle lakalı bir sorununuz olabilir. Gebelik testini eczaneden tedarik edip evde yapabilirsiniz.

Merhaba kız arkadaşımla onda külot bende hiçbir şey yokken sürtünme yaşadık. Kesinlikle boşalma olmadı. Ama zevk suyu denen şeyden şüpheleniyoruz içimiz içimizi yiyor. Bir damla Zevk suyunun külottan geçip hamile bırakma ihtimali var mıdır?

Merhaba kız arkadaşımla onda külot bende hiçbir şey yokken sürtünme yaşadık. Kesinlikle boşalma olmadı. Ama zevk suyu denen şeyden şüpheleniyoruz içimiz içimizi yiyor. Bir damla Zevk suyunun külottan geçip hamile bırakma ihtimali var mıdır?

İç çamaşırın kumaşına bağlı. Çamaşır zevk suyunu geçirecek kadar inceyse vajinaya sızabilir. Verdiğiniz bilgilere göre partnerinizin hamile kalması yok denecek kadar düşük bir ihtimal. Yinede tedbirli olmakta fayda var. Partnerinizin adet döneminde gecikme olursa test yapsın

Geri