Elbiseme yardım...

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Elbiseme yardım...
fotograf-0088-4945.jpg

Tatlışlar elbiseyi çok begendim ama renginde kararsız kaldım saks mavisi , siyah ve bu mor arasında .. yeni bir fikir daha buldum şimdi koyuu yeşil hani şu baya bi koyu olan renk.. sizden bir fikir istiyorum sizce hangi rengini diktirsem .. sadece 2 haftam var o davette bu elbise üstümde olmalı .

Bence kırmızı tabi ki ama sen onu katmamışsın.Yine de fikir olsun diye koyayım bir model.

AAAAAgDLxmcAAAAAAJKQ8w.jpg

Yok illa dediğim renkler diyosan ve fiziğine güveniyorsan bu sene çok moda olan saks mavisini öneririm.:)

Off anam o hatunun nasıl bir duruşu var öle hahaha ben o elbiseyi giyim bide öle duruyum :) hahaha

Kızlar kırmızı çok güzel olur evet haklısınız ama o modeli andıran kırmızı bir elbisem var hatta az koyu bi kırmızı cok ta güzell duruyo ama ozmn sanki aynı elbiseymiş gibi olcak ballarım ya ..

Bende koyu yeşil ile saks mavbi arasında gidip geliom en çok hangisi çıkarsa onu diktircem ..

Tşk canlarım:)

Tamam şekerparem 2 oluverdi :D ya bizdeki bu kırmızı sevdası nedir bişe alcam mı ben hemen kırmızı yada siyah nie böle oluyosa....

Geri