Eldalote'nin Falı GELLL :D

Pasaklı Tanrıça

Yeni Üye
Üye
Eldalote'nin Falı GELLL :D
Handanca Ablamız çok yoğun olduğu için bazı fallarınıza ben bakmak isterim isteyenler bu yazının altına yorum yaparak bana bildirebilirler.(yalandeğil) Bakılan fallar: Ateş,Ay,Bulut,Bakla,Çay,Çiçek,Domino,
Duman,El,Güneş,
Harf,Kahve,Kitap,Kemik,Kum,Kur'a,
Nohut,Nokta,Papatya,Renk,Sigara,Su,
Tesbih,Yaprak,Yonca,Yüzük,Zar ve son olarakta Tarot falıdır seçin beyenin bana söyeleyin bakayım bende, Ayrıca burç uyumları ve kelt astrolojisi bakılır ayrıca DOĞUM HARİTANIZDA ÇIKARILIR DAHA ÇOK ŞEY ÖĞRENMEK İSTERSENİZ BENİM PROFİLİME SORU YAZABİLİRSİNİZ =)
bazı fallara (örneğin çay falı... )ben burdan bakamıyorum ama nasıl bakacağınızı size söylüyorum =)

Eee HADİ BEKLİYORUM... =D

Bu arada tarot falı için 1 den 78 e kadar olan rakamlardan kendinize 10 tane seçerek bana söyleyin. (1 ve 78 dahil )(yani bana 10 rakam söyleyin )

Son düzenleme:
aslında fala inanmam ben ama tarot falının ününü çok duydum denemek isterim ben de.gerçekten bakiyorsan bana da 1 tane bak da şu meşhur tarotun ne olduğunu ben de bi göreyim.
1*7*11*15*22*33*45*77*66*3

--Pearlheart--

Canım senin kartlarında şunlar çıktı:

king_of_swords.jpg

Belirleyici Kart : şu andaki durumunuzu temsil eder.
Kılıç Kralı
Kudret ve emir gücü olan otoriter bir erkekle tanışabilirsiniz.(muhtemelen asker.).Eğer erkekseniz bu kişi yaşadığınız mutlu ilişkiyi kıskanan bir kimse olabilir

seven_of_pentacles2.jpg

Karşıt Kart: size etki eden ve karşı duran nedenleri gösterir
Ters Gelen Para Yedilisi
Sabırsızlık ve maddi kuşkular içerisindesiniz.Yakın zamanda verdiğiniz borcun sıkıntısı üzerinizde dolanıyor.

six_of_wands2.jpg

Temel Kart: sorunun ana nedenini belirler
Ters Gelen Değnek Altılısı
Başarısızlık ve bir korku bulutu üstünüzde dolaşıyor.Kötü haberlere karşı dikkatli olun.Atılacağınız işlere girmeden önce bir defa daha düşünün.İlişkinizde bir sadakatsizlik sorunu yaşayabilirsiniz.

five_of_pentacles.jpg

Yakın Geçmiş: geçmiş olayları ve nedenlerini verir
Para Beşlisi
Size vaat edilenler Maalesef gerçekleşmiyor.Bir kandırılma ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Dikkatli olmanızda fayda var.

eight_of_pentacles2.jpg

Şuan: şu anda olan olayların açıklanmasını hedef alır.
Ters Gelen Para Sekizlisi
Yaptığınız işi sevmiyor ve zorla yapıyorsunuz.Ayrıca bu kart boş hayalleri işaret eder.Malesef boşa kürek çektiğiniz işlerle uğraşıyorsunuz.

five_of_wands2.jpg

Gelecek: gelecekte olacakla ilgili bilgiler taşır.
Ters Gelen Beşlisi
Hileler ve karşıt saldırılar sayesinde bir bölünme yaşayabilirsiniz.Bu bölünme arkadaş çevreniz yahut ilişkinizde olabilir.,

nine_of_cups.jpg

Duygular: Şuandaki duygularınızı açıklar
Kupa Dokuzlusu
Size şans getirecek bir kart.Birlikteliğinizin verdiği haz ve mutluluk hayatınızın her alanında etkili oluyor.Ailenize yeni bir bebek katılabilir.

seven_of_wands.jpg

Dış Güçler: etkilerini ve ilişkininin üzerindeki etkisini belirler
Değnek Yedilisi
Başarı,mesleki bir atılım ve rakipleri yenmek için gereken güç ve irade sizde.Sizi rahatsız eden konuyu çevrenize açmak için uygun bir zaman değil.Çok fazla tepki çekebilirsiniz.Doğru yerde ve doğru zamanda yapılacak bir hamle ile sorununuzun üstesinden gelebilirsiniz.

page_of_wands2.jpg

İstekler ve Umutlar:sorunuzun sonucunda umut ve isteklerinizi gösterir.
Ters Gelen Değnek Prensi
Kalp kıran biri olmanız çevreniz tarafından hoş karşılanmıyor.Alacağınız kötü haberlere karşı metanetli bir tavır sergileyin.Mali açıdan ise bir darboğaza girmeniz olasıdır.

three_of_cups2.jpg

Sonuç: sorunuzun genel olarak sonuçlarını temsil eder
Ters Gelen Kupa Üçlüsü
Kendinizi mutsuz ve yanlız hissediyorsunuz..İlişkinizin bozulmasındaki asıl nedenin üçüncü bir kişi olması sizi çok üzdü.

Yine beklerim bitanem ... =))

Son düzenleme:
--Hercai--

six_of_swords.jpg

Belirleyici Kart : şu andaki durumunuzu temsil eder.
Kılıç Altılısı
Yaşadığınız onca sıkıntıdan sonra alacağınız güzel haberlerle keyfiniz yerine gelecek.Şu sıralar eski bakış açınızdan sıyrılıp değişeme ayak uydurmanın tam zamanıdır

temperance.jpg

Karşıt Kart: size etki eden ve karşı duran nedenleri gösterir
Denge
Olaylara karşı dengeli yaklaşımlarınız huzurun ve barışın keyfini yaşamanızı sağlayacaktır.. Uyumlu ve nazik tavırlarınız size tüm kapıları açacaktır. Hayatın temposunda kendinize zaman ayırın.Çünkü yansıttığınız huzur yalnızca size değil çevrenizdekilere de güç ve mutluluk verecektir

nine_of_swords2.jpg

Temel Kart: sorunun ana nedenini belirler
Ters Gelen Kılıç Dokuzlusu
Ters gelen kılıç dokuzlusu tutuklanma, utanç, şüphe, keder, işlerin bozulması, korkular gibi anlamlara sahiptir.

fool.jpg

Yakın Geçmiş: geçmiş olayları ve nedenlerini verir
Joker
Bu kart yaşamanızdaki beklenmeyen olayları bunun etkilerini işaret eder.Yapacağınız seçimlerde elinizdeki gücü kullanıp iyi karar vermelisiniz.Dikkatsizliğiniz kaderinizi etkileyebilir.

six_of_wands.jpg

Şuan: şu anda olan olayların açıklanmasını hedef alır.
Değnek Altılısı
El attığınız her olayda başarıya koşacağınız bir evre sizi bekliyor.İyi haberler alabilirsiniz.Bu haber para yahut bir ilişki olabilir

king_of_swords.jpg

Gelecek: gelecekte olacakla ilgili bilgiler taşır.
Kılıç Kralı
Kudret ve emir gücü olan otoriter bir erkekle tanışabilirsiniz.(muhtemelen asker.).Eğer erkekseniz bu kişi yaşadığınız mutlu ilişkiyi kıskanan bir kimse olabilir

judgement2.jpg

Duygular: Şuandaki duygularınızı açıklar
Ters Gelen Mahkeme
Fırsatların kaçırılması nedeni ile gelen başarısızlık sizi üzecek.Geçici ün ve başarı yakabilirsiniz.Bu evrede fiziksel sağlığınıza dikkat edin. .

judgement.jpg

Dış Güçler: etkilerini ve ilişkininin üzerindeki etkisini belirler
Mahkeme
Bu kart bir karar verileceğini ve bu kararla yaşamanızın yeni bir evreye gireceğini simgeler.

four_of_pentacles2.jpg

İstekler ve Umutlar:sorunuzun sonucunda umut ve isteklerinizi gösterir.
Ters Gelen Para Dörtlüsü
Maddi şeylere karşı bağımlılığınız çok fazla.Bu evrede zihniniz mallarınız ve onların güvenliğiyle meşgul olacak.

lovers.jpg

Sonuç: sorunuzun genel olarak sonuçlarını temsil eder.
Aşıklar

Aşk kartıdır.Siz ilhamınızı aşktan alıyorsunuz.Herhangi bir evliliği yada bir ilişkiyi işaret eder.Maddi ve manevi duygular arasında bir seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz.

BİŞEY DEĞİL CANIM BENİMMM =)

Son düzenleme:

Benzer Diğer Konularımız !

Geri