Elde yanma hissi yaşayan var mı aramızda ?

Z

zeynebimmm

Forum Okuru
Elde yanma hissi yaşayan var mı aramızda ?

Elde yanma hissi melek kadınlar kulübü forum'da

Selam kızlar bugün sabah kalktığımdan itibaren her iki elimin dış yüzeylerinde biraz kaşıntı ve yanma hissi duymaya başladım. Acaba yediğim bir şey mi dokundu başka bir şey mi bilemiyorum bu hissi yaşayanlar var mı diyelim ki var bu hangi hastalığınızın habercesi oldu evham mı yapıyorum bilemedim şimdi

Selamlar tatlım öncelikle geçmişler olsun el ve ayaklarda yanma karıncalanma hissi neden olur ?

Şimdi öncelikle ellerinle bulaşık yıkadın mı temizlik yaparken değişik bir ilaç ya da başka bir şey kullandın mı ? Onları bi düşün hayatım hemen evham yapmak pek mantıklı değil. Bir kaç gün takip et. Onun haricinde yiyeceğin yediğin değişik gıdalar bu sıkıntarın olmasına neden olur diye düşünüyorum. bunun haricinde Özel gazi hastanesinin bu hususta yapılan bir açıklaması var sayın Dr Ozan AKYÜREKLİ bu husustaki nedenleri aşağıdaki videodan değerlendirmiş dilersen bunu bi incele hayatım.

Nöropatik ağrıdan bahsediliyor şeker deniliyor kansızlık deniliyor karaciğer böbrek hastalıkları diyor tamamı burada incelemeni tavsiye ediyorum.

Geri