eldeki imkanlardan faydalanın

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
eldeki imkanlardan faydalanın
hob0063.jpg

Uzun zamandır kullandığınız eşyaları aynı şekilde görmekten sıkıldınız mı? O zaman ucuz değişikliklerle bu sıkıntıdan kurtulun.

Mahsunluğundan çok sıkıldığınız çerçeveleri heyecanlı bir hale dönüştürmek için arka yüzeylerinde taşkın hareketler yapmanız yeterli. oyuncak ve süsçülerde bulabileceğiniz yıldızları bağlantı noktalarından ikiye ayırıp çerçevenizin arkasına spray yapıştırıcı ile ekleyebilirsiniz. İşte kırpıp kırpıp yıldız yapmak!

Küpe olsun diye
Peçetelik krizini, boncuklar kullanarak kolayca atlatamayanlar için hızlı bir çözüm: 10-15 cm.'lik kadife kurdeleleri kesin ve klipsli küpelerle kurdelelerin iki ucunu birbirine tutturun. Tabii bu havayı birbirinden farklı küpeler kullanarak da zenginleştirebilirsiniz. Kulağınıza küpe olsun.

Partide komplo
Yine partideyiz ve arkadaşlarımız yine bizden dekoratif cinlikler bekliyor. Tahtakale'deki ambalajcıları bularak değişik renklerde paket süsleri alıyor ve bardaklarımızı pratik bir şekilde süslüyoruz. Bardaklarımızı tek renk kullanarak süslersek de hiç kimse kimsenin bardağıyla sohbetine devam etmiyor. İzleyin, görün.

Çin işi Japon işi
Bu köşe oturma köşesi, bu köşe çalışma köşesi, hani bunun keyif köşesi? Yapmanız gereken basit, kolay ve ucuza mal edebileceğiniz zevkli köşeler oluşturmak. Tahtakale’deki oyuncakçılarda çiftini 8,00 YTL.’ye bulacağınız fenerlerle o makus köşeyi kaderiyle değil, çıldırmışlığıyla baş başa bırakabilirsiniz.
 
Üst