Ele bulaşan zevk suyu ile hamilelik ihtimali var mı ?

D

dilannssss

Forum Okuru
Ele bulaşan zevk suyu ile hamilelik ihtimali var mı ?

Zevk suyu ile hamile kalanlar Ele bulaşan zevk suyu zevk sıvısı ile hamile kalabilir miyim hamilemiyim ? Melek Kadınlar Kulübü Forum'da

Merhaba abla siteye yeni üye oldum. Kaç gündür uykusuzum bir çok siteden araştırdım ama kimisi hayır kimisi evet dedi. Bende size güvendiğimden size sormak istiyorum. Erkek arkadaşım ile dışardaydık. Sonra ben onun penisini okşadım. Elime biraz zevk suyu geldi aynı şekilde onun da eline geldi sanırım. Her neyse zevk suyu ya da sperm diyelim... O bir şekilde elimizde kurudu. Elimizi yıkamadık ya da bir şeye silmedik. Aradan tam 15-20 dakika geçti sanırım hani ikimizin de elinde ıslaklık yok. O benim vajinamı okşadı klitorisle oynadı. Ama içeriye doğru asla parmak sokmadı. Aynı şekilde bende vajinama dokundum. En son 7 Ocak da adet olmuştum normalde tarihe göre şu zamanlar da olmam gerek ama hâlâ olmadım. Adetten dolayı endişe etmiyorum çünkü bazen biraz geç olduğum duzensiz olduğum oluyor. Kıs

Selamlar Dilans öncelikle aramıza ho geldin hayatım. Hayatım ıslak kalsaydı elin ve akabinde bu dediklerini yaşasan olur du ama ben hamile olacağını düşünmüyorum hayatım. Bu şekilde kafaya takmaya ve uyumamaya devam eder isen adetinde bi kaç gün gecikme olacaktır bilgin olsun. Ama ben hamilelik olacağını düşünmüyorum.
Başka sorun olur ise üyelikle yazarsın.

Yani böyle yapış yapış bir şey yoktu elimde. Sonuçta aradan 10-15 dakika hatta daha fazla zaman geçti illa ki kurudu yani o sırada. Ve erkek arkadaşım da elim temizdi diyor. Elimi birbirine sürttüm temizledim demişti. Ve dışardaydık. Sperm dışarda saniyeler sonra ölür yazıyordu. Zaten bu olay olalı 1 hafta oldu. Yine de insan çok korkuyor abla. İyi bir eğitim hayatım var gelecek planlarımız var böyle saçma şeyden olup da bir anda hayatımı mahvetmek istemem. Siz neden hamile olacağımi düşünmüyorsunuz ? Elde kuruduğu için mi ?

Hayatım haklısın korkmakta bişey demiyorum ama ben hamile olacağını düşünmüyorum yani vajinada bu sperm 72 saat yaşar ama sizin elinizde zaman geçmiş sonuçta kurumuş ve yaşayan sperm olacağın ıdüşünmüyorum bu bakımdan hamileliğinizin olacağını düşünmüyorum.

Anladim teşekkür ederim abla. Normalde bende imkansız derdim ama bu internet insanı o kadar şüpheye düşürüyor ki... İnsanlar evli olmasına rağmen hamile kalamıyorda kolay bir şekilde. Şu şekilde hamile kalınsa cidden tuhaf yani. Size gelen buna benzer sorular da " böyle hamile kalman imkansız " yazmışsınız. Bende bence olmaz gibi düşünmüyorum diyince sanki emin olmadığınızi düşündürdü:)

Merhaba yeni katildim Acil yardım edermisiniz Adetimin bitiminden 5 gün sonra sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadım zevk suyu veya spremlerin küçük dudaklara değmesinden hamile kalir miyim elime bosalti daha sonra olda penisine elledi daha sonra küçük dudaklara ve klitorise elledi hamilelik olur mu

Merhaba yeni katildim Acil yardım edermisiniz Adetimin bitiminden 5 gün sonra sevgilimle sürtünmeli ilişki yaşadım zevk suyu veya spremlerin küçük dudaklara değmesinden hamile kalir miyim elime bosalti daha sonra olda penisine elledi daha sonra küçük dudaklara ve klitorise elledi hamilelik olur mu
Benim bildiğim kadarıyla adetin başlangıcından 14 gün önceki günler doğurganlık günleriymiş. Sen adetim bittikten sonra yaşadık diyorsun. Yani doğurganlık günlerin olmadığı için hamilelik olasılığın düşük. Ama seninki doğrudan dudaklara vajina bölgesine değmiş. Yani kurumadan aradan zaman geçmeden vajina dudaklarına geldiyse sperm ıslak yerde yaşamı devam edebilir. Dışarıda ömrü kısa ama kadın vücudunda vajina bölgesinde uzun süre kalabilir. Ve spermler vajina dudaklarından içeriye doğru yüzebilir. Bu yüzden bilemedim. Oladabilirsin

Suan bekarım hamilemiyim diye korkuyorum dudaklara geldi sadcee ne kadr bi ihtimal vardır

Suan bekarım hamilemiyim diye korkuyorum dudaklara geldi sadcee ne kadr bi ihtimal vardır
Tamam seni anlıyorum da hamile olma ihtimalin yok diyemeyeceğim canım. Çünkü sperm kurusa aradan biraz zaman geçse dakika falan sperm ölüyor ihtimali olmuyor ama sen direkt vajina dudaklarıma sperm değdiyse hamile olur muyum diyorsun. Tabi ki hamile olma ihtimalin var. Spermin vajina bölgesine yakın olması demek onun canlı kalmasi demektir. O islaklikla sperm maraton koşucusu gibi bir tabir vardır vajina içine yüzebilir. Ama kesin hamilesin demiyorum ama olabilirsin üzgünüm....

Zevk suyu ile hamile kalanlar Ele bulaşan zevk suyu zevk sıvısı ile hamile kalabilir miyim hamilemiyim ? Melek Kadınlar Kulübü Forum'da

Merhaba abla siteye yeni üye oldum. Kaç gündür uykusuzum bir çok siteden araştırdım ama kimisi hayır kimisi evet dedi. Bende size güvendiğimden size sormak istiyorum. Erkek arkadaşım ile dışardaydık. Sonra ben onun penisini okşadım. Elime biraz zevk suyu geldi aynı şekilde onun da eline geldi sanırım. Her neyse zevk suyu ya da sperm diyelim... O bir şekilde elimizde kurudu. Elimizi yıkamadık ya da bir şeye silmedik. Aradan tam 15-20 dakika geçti sanırım hani ikimizin de elinde ıslaklık yok. O benim vajinamı okşadı klitorisle oynadı. Ama içeriye doğru asla parmak sokmadı. Aynı şekilde bende vajinama dokundum. En son 7 Ocak da adet olmuştum normalde tarihe göre şu zamanlar da olmam gerek ama hâlâ olmadım. Adetten dolayı endişe etmiyorum çünkü bazen biraz geç olduğum duzensiz olduğum oluyor. Kıs
Bir kaç yazıda okumuştum bu tarz durumlarda hamile kalma ihtimali yok denecek kadar az ancak tedbirli olmakta fayda var elbette

Geri