Ele değen sperm ne kadar canlı yaşar

• Konbuyu başlatan Üzgünnnkiz
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üzgünnnkiz

Forum Okuru
Ele değen sperm ne kadar canlı yaşar
Ele bulaşan sperm ne kadar canlı kalır ne kadar yaşar hele bulaşan spermle hamile kalınabilir mi hamile kalınır mı
Melek kadınlar merhaba size danışmak istediğim bir soru var sevgilimi oral olarak elimle boşalttım elime boşaldığı esnada ki sperm sıvıları fazlasıyla geldi iki üç ıslak mendil ile sildim aradan 15 20 dakika geçti veya geçmedi lavaboya gittim idrarımı yaptım vajinami peçete ile kuruladim kafama takıldı da size de danışmak istedim internette bı doktor sitesi var oradaki doktora sordum size sordugum şekilde kendisi de eliniz tamamen arinmasa da sperm dölleme yeteneğini kaybeder demiş yani ne alaka @SadmiN hanım ele değen sperm silinmiş ise elde gözle görülen hiç bir şey yok ise nasıl elimiz sperm den arinmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Emin ol hayatım sana cevap vermekten usandık ya bu tür şekilde hamile kalma ihtimalin olmadığını sana kaç defa daha söyleyeceğiz Anlamış değiliz doktor söylemiş işte sperm dölleme yeteneğini kaybeder diye yani bu şekilde sperm vajinanıza girmiş olsa bile hamile kalma ihtimaliniz yok onu söylemeye çalışmış ama biz size bu durumu bir türlü anlatamıyoruz

Emin ol hayatım sana cevap vermekten usandık ya bu tür şekilde hamile kalma ihtimalin olmadığını sana kaç defa daha söyleyeceğiz Anlamış değiliz doktor söylemiş işte sperm dölleme yeteneğini kaybeder diye yani bu şekilde sperm vajinanıza girmiş olsa bile hamile kalma ihtimaliniz yok onu söylemeye çalışmış ama biz size bu durumu bir türlü anlatamıyoruz
Benim öğrenmek istediğim şey elimde gözle görülür tek bir sperm sıvısı yok elimi ıslak mendil ile siliyorum kuruyor ama nasıl elimde sperm var hala veya kalıyor bunu anlamıyorum anlayamadım size bunu sormak istedim

Tam yıkamazsan bile kalıntıları kalır, senin anlamadığın anlamak istemediğin şey bu şekilde hamile kalamayacağın. Onu anlamıyorsun. Bu şekilde hamile kalamazsın.

Tam yıkamazsan bile kalıntıları kalır, senin anlamadığın anlamak istemediğin şey bu şekilde hamile kalamayacağın. Onu anlamıyorsun. Bu şekilde hamile kalamazsın.
@SadmiN abla ben zaten şuan gebelik ile alakalı değil de internette hiç biryer de cevabını bulamadığım soruyu sordum yani ele sperm sıvısı geldi el iki ıslak mendil ile silindi el kurudu gözle görülür bi ıslaklık bı meni sıvısı yok ama mikroskop altında görülebilecek şekilde sperm var mı benim merak ettiğim konu bu @SadmiN ablacım bikiyorum kızıyorsun sinirleniyorsun ve sonsuz haklısın ama bunun hiç biryer de cevabi yok ki :(

Cevabını ben veriyorum böyle hamilelik olmaz diyorum cevabı burada işte. Ama sen halen değişik isimlerle değişik sorular ile aynı soruyu yöneltiyorsun bizlere. Yardımcı olmak istiyoruz. Lütfen sen de biraz anlayışlı ol ve artık bize bu konuyla alakalı soru gönderme cevap böyle hamilelik oluşmayacağı yönünde bunu anlayım !

Cevabını ben veriyorum böyle hamilelik olmaz diyorum cevabı burada işte. Ama sen halen değişik isimlerle değişik sorular ile aynı soruyu yöneltiyorsun bizlere. Yardımcı olmak istiyoruz. Lütfen sen de biraz anlayışlı ol ve artık bize bu konuyla alakalı soru gönderme cevap böyle hamilelik oluşmayacağı yönünde bunu anlayım !
@SadmiN abla bu başka bı soru ben en son 6 ocakta regli oldum 9 ocakta bitti şimdi de üç Şubat'ta adet olmam gerekiyor ama adet olucakmisim gibi ağrılarım var genelde 28 29 günde bir adet olurum ama sorum şu eğer 28 29. Günde değilde bugün yarın adet olursam 23 ,24. Günde yani bu gebelik için korkmami gerektirir mi bana kızma abla da kokrtum agrilarimvar erken olcam diye @SadmiN

Hayatım zaten adet olmuşsun bi daha adet olmanı beklemene gerek yok ki. Hamile olmadığının en belirgin işareti olduğun adet senin zaten. Lütfen hamilemiyim düşüncesinden bir an önce kurtulmaya bak böyle psikolojik sağlığını etkiliyor ve gün geçtikçe takıntı hastalığına doğru ilerliyorsun. Adet olmuşsun. Adet olduğunda hamilelik riskin ortadan kalkmıştır. Boşuna kuruntu yapıyorsun.

Hayatım zaten adet olmuşsun bi daha adet olmanı beklemene gerek yok ki. Hamile olmadığının en belirgin işareti olduğun adet senin zaten. Lütfen hamilemiyim düşüncesinden bir an önce kurtulmaya bak böyle psikolojik sağlığını etkiliyor ve gün geçtikçe takıntı hastalığına doğru ilerliyorsun. Adet olmuşsun. Adet olduğunda hamilelik riskin ortadan kalkmıştır. Boşuna kuruntu yapıyorsun.
Ablam ben bu olayı adetim bitti iki gün sonra yaşadım yani henüz adet olmadım o yüzden sordum sana da yani olaydan sonra henüz adet görmedim

Peki @SadmiN ablacım eğer elimi ıslak mendil ile silip üstüne bir de sıvı sabun su ile yikasaydim elimde kalıntıları kalır mıydı yine @SadmiN abla bikiyorum kızıyorsun çokta haklısın ama kimsem yok ki bilgisizim bilmiyorum internette yaziyorum yemin ederim okuduğumu dahi anlamıyorum kafam almıyor basmıyor abla bı sana soruyorum işte

Geri