1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Elektrik priziyle internet bağlantısı yapılacak!

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  elektrik prizi, internet bağlantısı, nasıl olacak, prizlerin tipi, şekli, çalışması, ile ilgili bilgiler burada melekler


  < Konu Resmi..>


  Nette rastladığım yeni bir haber beni çok şaşırttı melekler ,artık elektrik prizinden internet bağlantısı sağlanabilecekmiş .Haber aynen şöyle;

  Ağ Donanımı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden TP-LINK, kablolu internet erişiminden vazgeçemeyenler için elektrik tesisatı üzerinden 200 Mbps hızında internet bağlantısını aktaran TL-PA 211 adaptörlerini üretti.

  TP-LINK standart, kesintisiz yüksek hızda bağlantı isteyenler ve kablolu internet erişiminden vazgeçemeyenler için ev ya da ofisteki elektrik tesisatı üzerinden 200 mbps hızında internet bağlantısını her odaya taşıyabileceğiniz ‘Powerline Adaptörü TL- PA 211’i üretti. Sadece bir kredi kartı büyüklüğünde olan ve prize kolaylıkla takılan yeni şık adaptörler ile evde ya da işyerinde kablo döşemeden, mevcut elektrik hatlarını kullanarak, en uzak bölümde bile yüksek hızda internet erişimi sağlanıyor.

  Ürün ‘TL-PA211KIT’ adıyla beğeninize sunuluyor ve bir tanesini Internet bağlantınızı sağlayan cihaza, diğerini de interneti aktarmak istediğiniz noktaya bağlamak üzere 2 adet TL-PA211 Adaptör içeriyor.

  TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer,TL- PA211 adaptörleri ile elektrik prizi bulunan her noktaya çok çabuk ve güvenli kurulum sağlandığını; hız, güvenlik, stabil çalışma, konuttaki uzak noktalara ve ‘sağlığa olumsuz etkisi’ olmuyor düşüncesiyle kablolu erişimden vazgeçemeyenler için TL- PA211’in ideal bir ürün olduğunu söyledi.

  Dinçer, TP-LINK’in 120 ülkede faaliyet gösteren 8.000 çalışanı bulunan dev bir teknoloji şirketi olduğunu vurgulayarak, “Sadece kablosuz ağ teknolojleri alanında değil, kablolu ağ teknolojileri alanında da, 600 kişilik Ar-Ge ekibimizin desteğiyle, hayatı kolaylaştıran ürünler yaratıyoruz” dedi.

   
Elektrik priziyle internet bağlantısı yapılacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Priz

  Priz

  Rüyada elektrik prizi görmek, gelecekteki günlerinizin çok aydinlik ve mutlu geçecegine isarettir.
 2. İnternet bağlantısız Gmail

  İnternet bağlantısız Gmail

  Google, Gmail'e eklediği yeni bir özellik ile artık e-postalarınıza, internete bağlı değilken bile ulaşabilmenizi sağlıyor. Son derece popüler bir web uygulaması olmasına rağmen, Gmail'in bazı eksikleri de var. Bunların başında kişilerin ve kurumların Gmail e-posta hesaplarını offline olarak kullanamamaları geliyor. Örneğin Outlook kullanıcıları internete bağlı olmadıkları zamanlarda bile...
 3. Gizli elektrik prizi

  Gizli elektrik prizi

  priz ile ilgili icatlar ilginç elektrik icatları gizli elektrik prizi gizli priz Gizli olan aslında priz değil, prizin içine sakladıklarınız. Priz görünümündeki bu saklama alanı, değerli eşyaları gizlemek için ideal bir çözüm.
 4. Elektrik prizi üzerinden internet bağlantısı veren priz hakkında bilgi

  Elektrik prizi üzerinden internet bağlantısı veren priz hakkında bilgi

  Arkadaşlarım elektrik prizi üzerinden internet bağlantısı sağlayan tp link türü prizler varmış bununla ilgili bana detaylı bilgi verir misiniz lütfen. sağolun.
 5. turkcell maxiplus internet bağlantısı yok diyo

  turkcell maxiplus internet bağlantısı yok diyo

  merhaba. bende turkcell maxiplus 5 var hattım avea dün internet pakedi yaptım ama internet bağlantısı yok diyo. yardımcı olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş