1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Elektriklenen saçlara çözüm

  Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  elektriklenen saçlar için, çözüm, bakım ve dahası burada arkadaşlar. [​IMG]
  Pekte hoş görünmeyen elektriklenmiş saçlarınız için, işte size muhteşem çözüm önerileri Melek'lerim.

  Saçların kabarmasına neden olan pek çok durum söz konusudur. Bu durumları tespit etmeden doğru uygulamayı seçemeyiz. Bu sebepler arasında ise aşırı ve yanlış şekillendirme, kurutma hataları ve güneşi sayabiliriz.
  Eğer saçlarınız kıvırcıksa kabarmasının temel sebebi muhtemelen nemdir. Yapmanız gereken ise oldukça basit, asla evi saçlarınız tamamen kurumadan terk etmeyin. Saç kurutma makinesiyle birkaç dakika dahi olsa nemini alın.

  Saçların kabarmasını önleyen ürünler de bulunmaktadır. Ancak önemli bir nokta saçlarınızı gün aşırı yıkamaktır. Kabarmayı önleyen ürünlerin ise saç şekillendiriciler ile harekete geçen cinste olmasına da özen gösterin. Nem, en büyük düşmanınız olduğu için saçlarınızı kurutmak zorunda kaldığınızda, daha fazla kabarmasına ve elektriklenmesine neden olabilecek ürünlerden kaçının.

  Elektriklenen saçlara karşı yapılabilecekler:

  -Banyodan çıkmadan önce dayanabileceğiniz kadar soğuk suyla saçlarınızı yıkayın. Soğuk su saçlarınızın daha parlak görünmesini sağlayacaktır.
  -Güneşin etkilerini en aza indirmek için SPF koruyucu içeren bir şampuan tercih edin.
  -Saçlarınızı 2-3 ay aralıklarla kestirin veya kırıklarını aldırın. Bu sayede ölü ve kırılmış uçlardan kurtularak elektriklenmesini önleyebileceksiniz.

   
Elektriklenen saçlara çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Elektriklenmiş saça çözüm!!!

  Elektriklenmiş saça çözüm!!!

  elektriklenen saçlara çözümler elektriklenen saçlara çözüm saç elektriklenmesine çözüm saç elektriklenmesine doğal ne iyi gelir Saçınız sık sık elektrikleniyorsa ve sizde buna sinir oluyorsanız bu önerileri dikkate alınız... Saçlarım çok elektrikleniyor Saçların elektriklenmesi çeşitli nedenlere bağlı. Ancak en önemli neden, yanlış yıkama ve tarama. Saçınızı çitileyerek yıkıyorsanız,...
 2. Yağlı saçlara bitkisel çözüm

  Yağlı saçlara bitkisel çözüm

  yağlı saçlara çözüm yağlı saçlar için, çözüm, bakım, maske, ne yapılmalı, kesin çözüm ve daha bir çok öneri burada arkadaşlar. Güzelliğinizin çerçevesi olan saçlarınız yağlı ise ne yapmalısınız; buyrun bu yazımızda çözüm önerilerimizi okuyun Melek'ler:) Çabuk yağlanan saçlar için öncelikle yapılması gereken yağlı saçlar için üretilen şampuanlar kullanmak ve saçları ılık suyla yıkamak...
 3. Elektriklenen saçlar İçin Ne Yapılmalı Diyenlere..

  Elektriklenen saçlar İçin Ne Yapılmalı Diyenlere..

  elektriklenen saçlar için ne yapılmalı elektriklenen saçlara çözümler Hepimizin sorunudur elektirklenen saçlar melekler :) Tam takım hazırlanırız, en güzel kıyafetler, şık ayakkabılar, sıra saçlarımıza gelir. Ancak ne yaparsak yapalım özenle taradığımız şekil verdiğimiz saçlarımız kısa süre sonra elektriklenir, hacim kaybeder ve kötü bir görünüm verir. Oysa elektirklenmenin sebebini tam...
 4. kuru saçlara çözüm

  kuru saçlara çözüm

  saçlarım çok kuru. kuru olduğu içinde elektrikleniyor ne yapmam lazım lütfen tavsiyelerinizi yazın. siteyi dolaştım denilenleri yaptım ama işe yaramadı daha değişik yöntemler biliyorsanız lütfen yazın.
 5. Elektriklenen Saçlar İçin Çözüm Önerileri

  Elektriklenen Saçlar İçin Çözüm Önerileri

  elektriklenen saçlar, elektriklenen saçlar için, elektriklenen saçlara ne yapmalı Pek çok kadının şikayet konusu olan elektriklenen saçlar, bakımsız ve donuk görünür. Bir türlü şekil almayan bu saçlar bizi evden çıkmak üzereyken deli bile edebilir. Eğer siz de bu dertten muzdaripseniz evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve saçlarınızı bu kötü görünümden kurtarabilecek harika çözüm...

Sayfayı Paylaş