Elif isminin yanına yakışan isimler arıyorum

E

elifinannesi

Forum Okuru
Elif isminin yanına yakışan isimler arıyorum

Elif isminin yanına yakışan isimler isim önerileri tavsiyeleri hangi isim güzel olur

Selam kızlar herkese iyi geceler diliyorum. Ben 29 yaşında bir kız çocuğu annesiyim kızım şu anda 5 yaşında ve çok şükür bir kez daha hamile kaldım yaptığımız testlerin ve ultrasonun sonucunda bir kızım daha olacağı ortaya çıktı. Ben ilk kızım olan elif kızımın yanına yakışacak isim arıyorum. Bir kızım daha olacak eşim inanılmaz sevindi. " çok şükür cenneti yarıladım " diyor kız çocuklarını bu kadar seven bir eşim olduğu için gerçekten kendimi iyi hissediyorum çok mutluyum. Şimdi elif isminin yanına koyabileceğim bana tavsiye edebileceğiniz bir isim var mı iki isim de olabilir. Elif gül ilk kızımın ismi ne diyorsunuz ?

Ha ben öncelikle soruyu yanlış anladım onu açıklamak istiyorum. Ben de şimdi kızın olacak elif ismini koyacaksın ikinci isim arıyorsun da yanına ne koyacaksın diye anladım. Hatta yazdım iyice okuyunca anladım.

Şimdi Elif gül koymuşsun öncelikle bu isim iyi bi kaç öneri yazayım çocuğuna elif ismi koyacak ve ikinci isim arayan anneler için bir kaç isim tavsiyesi vermek istiyorum.

Elif Nisa,
Elif Yade,
Elif Alya,
Elif Nur,
Elif Nil,
Elif Şura,

Şimdi sen değişik bişey istemişsin birinci kızın elif ikinci kızınında isminin elif ile uyumlu olmasını istiyorsun umarım doğru anlamışımdır. bir kaç isim tavsiye si de bu hususta vermek istiyorum. Rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin hayatım.

Filiz Naz,
Naz su,
Eylül,
Esma,
Eva,
Havva,

Ömürleri bereketli olsun hayatım. Başka fikri olanlar konumuza kayıt olmadan yazabilirler.

Elif ismine yakışan isimler olarak Ela , Ecrin, Eslem, Erva aklıma gelenler bunlar ☺️

Geri