Elif Kız Yurdu

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Elif Kız Yurdu
baza için korkuluk baza korkuluğu korkuluklu portatif yatak korkuluğu korkulukları
Adres: Muslihittin Mahallesi Ataç Sokak no:11 48000 Merkez / MUĞLA

TEL: 0 (252) 212 83 66 - 214 87 01 - 213 03 57 - 212 58 67 - 212 30 69

FAX: 0 (252) 212 55 46

e-mail: info@elifkizyurdu.com

Ülkemizin çağdaş, düşünen, çözüm üretebilen Atatürk ilkelerine bağlı genç ve dinamik beyinlere ihtiyacı var. Bunu ancak eğitim düzeyi ve eğitimin kalitesini yükselterek başarabiliriz. Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu'nun açılma nedeni; Muğla'da yurt bilincinin oluşturulması ve kurumsallaşmaya doğru yönlendirebilmektir. Kurumumuz üniversitede eğitim gören genç arkadaşlarımızın barınma sorununu gidermek yoluyla eğitime katkıda bulunmak, sağlıklı, çağdaş, rahat ve temiz ortamlarda bireylerin başarısını arttırmak ve bu yolla ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla faaliyete geçmiştir.

Hepimizin bildiği gibi yurt ve üniversite birbirine çok bağlı olan iki kurumdur.Yurt her öğrenci için birbirinden farklı deneyimler kazandıran ortamlar sunar. Üniversite eğitimini ve yaşamını pekiştiren eğitim sürecindeki, kişilik gelişimi aşamasında yurt yaşantısının etkisi göz ardı edilemez. Sağlıklı eğitim ve mutlu bir öğrencilik yaşamının önemli bir parçası olarak, hem dostlukların kurulduğu hem de paylaşmanın, hoşgörünün ve yaşama sanatının öğrenildiği bir geçiş noktası olan yurdumuzu bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve aile otamını aratmayacak şekilde tasarladık. Öğrencilerimizin rahatı ve güvenliği düşünülerek hazırlanmış olan yurt binamız 2005 yılında yapı denetim sistemine uygun olarak DEPREME DAYANIKLI İNŞAA EDİLMİŞtir. Yurdumuzda özel üst "L" yatak sistemi uygulanmış olup duvara monte edilmiştir. Tüm yataklarımız soft ortopediktir. Üst yataklar özel bie dizaynla can güvenliği göz önünde bulundurularak yan korkuluklar, başlıklar ve merdivenler ferforje malzeme kullanılmıştır.Alt yataklar çoklu kullanım amacıyla baza olarak tasarlanmıştır. Kişiye özel olan geniş hacimli ahşap dolaplarımız genç kızlarımızın ihtiyaçlarını fazlasıyla görebilecek durumdadır. Dolaplarımıza monte edilen portatif çalışma masalarımız odalarda ihtiyaç anında ders çalışma imkanı sağlamaktadır. Her bir kızımızın başucuna özel eşyalarını koyabilecekleri başlıklar ve komodinler verilmiştir. Tüm bunların dışında odalarımızda boy aynaları, TV ve şehirlerarasına açık telefonlar bulunmaktadır.Kaliteden ödün vermeden döşenen 1,2,3,4 kişilik odalar halinde bulunsalar bile öğrencilerin birbirlerine rahatsız etmeyecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Geri