gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    989
    Ödül Puanları:
    163

Elif ŞAFAK'ın En güzel Sözleri...

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

Bir kadının en hassas olduğu 3 şey vardır. Gururu, namusu ve yüreği..
    Sakın gururunu incitmeyin,
    Namusuna laf etmeyin.
    Ve sevgisini kazansaydınız eğer;
    O yürekten hiç gitmeyin…

Ey kendisinde kaybulmuş kişi! Bilmezsin, bedenin sana mezar olmuş, nefsini tanımadıkça, nefsin seni gömer olmuş.

Aşksız geçen bir ömür beyhude yaşanmıştır Acaba ilahi aşk peşindemi koşmalıyım mecazimi yoksa dünyevi semavi yada cismani mi diye sorma! ayrımlar ayrımları doğurur Aşk ın ise hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur

Önce yüzlerini unuturuz sevdiklerimizin. En çok yüzümüzün unutulmasından endişe ettiğimiz halde.

Tebeşirle çizilmiş bir seksek oyunu kadar uçucu bir çizgisi vardır hayatın.Farkında olmadan basıyorsun çizgiye.Kızıyorlar anında Yandın! diye atılıyorsun oyun dışına.

Her hakiki aşk,umulmadık dönüşümlere yol açar.Aşk bir milad demektir, şayet ‘aşktan önce’ ve ‘aşktan sonra’ aynı insan olarak kalmışsak,yeterince sevmemişiz demektir.Birini seviyorsan onun için yapabileceğin en anlamlı şey değişmektir. O kadar çok değişmelisin ki sen,sen olmaktan çıkmalısın!

‘Aşk’ın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur
    Başlı başına bir dünyadır Aşk!

Ya tam ortasındadır,merkezinde

Ya da dışındasındır, hasretinde!

Modern aşk istemem, üzüntüden başka ne ki ? İlkel aşk isterim, aşkın en ilk’el halini.

bursalı ve sahile uzan bunu beğendi.
  2. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel :) devamını bekleriz

Asena_Sule bunu beğendi.
Elif ŞAFAK'ın En güzel Sözleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. annelere en güzel sözler

annelere en güzel sözler

annelere güzel sözler anneye güzel sözler anneye anneler için anne sözleri Annelerdir bütün çocukları sevindiren... Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!! Bütün acılar üstüme yağınca sen bana...
  2. hareketli en güzel sözler

hareketli en güzel sözler

Hareketli simli ışıltılı güzel sözler, gifler sizler için bu konumuz da yer alıyor. En güzel anlamlı hareketli sözler sizlerle...
  3. en güzel dini sözler

en güzel dini sözler

en güzel dini sözler 2012 en güzel dini sözler anlamlı dini sözler Dini sözlerin hepside elbette ki en güzel olan sözlerdir ve anlamıda en anlamlı olan sözlerdir. Ama biz yinede diyoruz ki en güzel dini sözler burada Melek'ler. İsteyene en güzel dini sözler 2012 sözleri aşağıda arkadaşlarım. İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür. (Ebu Bekir Ferra) Bilmediklerimi...
  4. En Güzel Barış Sözleri

En Güzel Barış Sözleri

Barış Sözleri kısa En Güzel Barış Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dargınları düşündük ve küsleri barıştıracak oaln en güzel barış sözlerini sizlerle ve bizden barış sözleri paylaşmamızı rica eden misafirlerimiz ile paylaşıyoruz :) Seviyorum Seni Seni Seviyorum Seviyorum Barışı barışları Seninle Seviyorum. 1 Dua Ediyorum Adı Barış bir insanı Seviyorum Adı Duygusuz Bir...
  5. Elif Şafak'ın İlk Kitabı Nedir biliyor musunuz

Elif Şafak'ın İlk Kitabı Nedir biliyor musunuz

Elif Şafak'ın İlk Kitabı Nedir bana Elif Şafak'ın İlk Kitabının adını biliyorsanız yazar mısınız lütfen şimdiden cevaplarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş