Ella hapı kullandım

adetimin gecikmesi normal mi bu durumda

• evet

Kullanılan: 0 0,0%
  • hayır

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    0

siyahpuantiye

Yeni Üye
Üye
Ella hapı kullandım
nişanlımla ilişkiye girdik fakat korunmadık ama içime boşalmadı daha sonra ben ne olur ne olmaz ella hapını aldım ama adetim 2 gün gecikti ve bu süreçte ella hapının yan etkileriylr boğuştum ne yapmalıyım çok stresliyim

nişanlımla ilişkiye girdik fakat korunmadık ama içime boşalmadı daha sonra ben ne olur ne olmaz ella hapını aldım ama adetim 2 gün gecikti ve bu süreçte ella hapının yan etkileriylr boğuştum ne yapmalıyım çok stresliyim
Adet dönemi 1-2 gün erken yada geç olabilir ilacın yan etkiside olabilir içeriğini okudunuz mu??? Bi kaç gün içinde adetiniz gerçekleşmezse hcg yaptırın

Ertesi gün hapları gebelikten % 100 korumuyor benzer soruların yanıtında hep belirtiyoruz. Bu gibi durumlarda Gecikme ya ilaç yada gebelik kaynaklı .Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise hcg testi yapın net sonuç alırsınız.

Geri