Ella kullandım lütfen kullananlar hamile kalanlar yazabilir mi ?

M

Mnalan

Forum Okuru
Ella kullandım lütfen kullananlar hamile kalanlar yazabilir mi ?
Merhaba ben ilişkiden sonra 5.ci günü Ella kullandım fakat adetimden 18 gün geçti hala adet olmadım karnım çok şişti miğdem bulanıyo sizde hamile kalmış olabilirmiyim yoksa ellanın yan etkilerimidir ?

Bu ilacın yan etkileri çok fazla. Mide bulantın ilacın yan etkisinden mi kaynaklı orası şüpheli bence. Adetinden 18 gün geçmiş. 40 gün gecikmeli şekilde adet olanları da duydum. Tabi herkesin bünyesi farklı; bence kan testi yaptır sana en iyi sonucu test verecektir.

Ben ilacı ilişkiden iki saat sonra kullanmıştım. Hayatımın en korkunç kâbuslu günlerini yaşadım. Adet olacağım günü hiç o kadar sabırsızlıkla beklememiştim. 20 gün boyunca adet olacak mıyım olmayacak mıyım diye düşünmekten kafayı sıyırdım. Üstüne birde ara kanama oldum. Ara kanamam iki gün hafif şekilde sürdü. Neyse ki adet oldum. Darısı başına...

Merhaba kızlar. Nişanlımla ilişki yaşadık. Yanılışlıkla içime boşaldı. Hemen geri çekti ama olan olmuştu. O panikle toparlandığımız gibi hemen kalkıp eczaneye gittik. Eczacı Ella verdi. Fiyatının da maşallahı varmış. Sanırım 1 saat içerisinde içtim ilacı. O gece sabaha kadar karın ağrısı çektim. Karın ağrısı yan etkilerinden biriymiş.

Ertesi gün karın ağrılarım ve karın kasılmalarım devam etti. Ara kanama yaşamadım. Şuan da adetime 5-6 gün falan kaldı. İnanılmaz derecede stres halindeyim. Uykularım kaçtı. Bütün gün iş yerinde hamile miyim acaba diye düşünüyorum. İlacı içtiğim günden beri karın ağrısı yaşıyorum. Normalde adetime 5 gün kala göğüslerimde şişme ve acı olurdu, şuan da göğüslerimde bir kıpırtı yok. Başıma ne gelecek merak ediyorum.

Merhaba ben ilişkiden sonra 5.ci günü Ella kullandım fakat adetimden 18 gün geçti hala adet olmadım karnım çok şişti miğdem bulanıyo sizde hamile kalmış olabilirmiyim yoksa ellanın yan etkilerimidir ?

Geçen foruma biri ella hap kullandığı halde hamile olduğunu yazmıştı. Forumda ella hapla ilgili okuduğum konularda hamileikten %100 koruduğu yazmıyor. Yani bu hapı kullanıpta hamile kalmak mümkün. Merak ettim acaba adet oldunuzmu yoksa hamilemisiniz ?

Geri