Hayır test yapmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum eğer 72 saat içinde kullandı iseniz sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum fakat nişanlınız çok fazla stres yapar ise hamilemiyim diye muhtemelen bir iki gün adeti gecikebilir bilginiz olsun. Sevgiler...

Sevgilim en son 21 haziranda adet olmuş. 15 temmuz gecesi uzaktan temasla boşalma oldu ama vajinasina(bakire) geldi mi emin değilim geldiyse bile çok az gelmiştir. 2 3 gün kahverengi lekelenmesi oldu. 20 temmuz öğlen ella ilacını kullandı. 20 temmuz gecesine kadar kasıklarında ağrı başladı ve çok az kanamaları oldu. 21 temmuzdayız ve şuan ağrısının ve kanamasinın olmadığını söylüyor. Gebe kalma ihtimali nedir.

Merhaba, Haziranin 2. haftasında nisanlimla ilişki yaşadım ve hemen ertesi gün ella içtim. Kusma vs hiçbir şey olmadı. Adet donemime ise yaklaşık olarak 2 hafta kadar vardı. İlacı ictikten sonra herhangi bir kanamam olmadı. Fakat temmuzun ilk haftalarinda siyaha dönük çok koyu renkli akintilarim oldu. Bu akinti daha sonra açık kahverengiye döndü. Şu an şeffaf şekilde yine ara ara akintim oluyo. Genelde kasiklarim ağrı hissediyorum ve adet olduğumu düşünüyorum fakat akinti gelmiş oluyor. Temmuz ayının sonunda adet olmam gerek normal şartlarda. 3 kere gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. Ayrıca bundan yıllar önce de prolaktin hormonumda cok az seviyede yükseklik çıkmıştı. Hamile olabilir miyim, yoksa ella hormonlarimi alt üst ettiği için mi ictikten sonra haziran döneminde adet olamadım. Ya da o siyah akinti aslında adet miydi ?

Merhaba adetim ayın 20 si ile 25 i arasinda değişir genelde erkek arkadaşım ile 24 ünde adet görmeden ilişkiye girdik içimde boşalma olmadı fakat peçete ile sildikten sonra tekrar ilişkiye girdik ertesi gün de ella hapı kullandım şimdi ayın 27 su hala adet görmedim ve şişkinlik ağrı tarzı şeyler de yok gebelik durumu söz konusu mudur yardımcı olun

Merhabalar 2 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla bir birliktelik yaşadık prezervatif vardı fakat elinden bulaşma ihtimaline karşı ilişkiden sonra 1 saat içinde ella hapı aldım reglim 6 gün geciktikten sonra bhcg testi yaptırdım sonrasında bir kere de idrar testi yaptım negatif çıktı ikiside ama 8 gün oldu Regl olmadım hala gebelik riski var mıdır bu kadar uzun gecikme yaşayan oldu mu neden olamıyorum yardımcı olun

Merhabalar 2 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla bir birliktelik yaşadık prezervatif vardı fakat elinden bulaşma ihtimaline karşı ilişkiden sonra 1 saat içinde ella hapı aldım reglim 6 gün geciktikten sonra bhcg testi yaptırdım sonrasında bir kere de idrar testi yaptım negatif çıktı ikiside ama 8 gün oldu Regl olmadım hala gebelik riski var mıdır bu kadar uzun gecikme yaşayan oldu mu neden olamıyorum yardımcı olun
Ertesi gün hapları adet gecikmesi gibi yan etki yapabilir ayrica sürekli düşündüğünüz için bile adetiniz gecikebilir. Anlattiklariniza göre hamile olmadığınızı söyleyebilirim

Partneriniz ilişkide prezervatif kullanmış , prezervatif hasarlı değilse gebelik söz konusu olmaz. Ella gibi ertesi gün hapları hormonları etkileyerek adet düzensizliklerine neden olabilir. Bir kaç gün içinde döneminiz gerçekleşmez ise bir kadın doğum uzmanına görünün , adet söktürücü reçete edebilir.

hamile kalmamak için ella yuttum bu ilacın yumurtalıklara veya doğurganlıga bir zararı olrmu?

temmuz ayında üç ilişkimdede ella kullandım 2 ağustosta adet olmam gerekiyordu adet olmadım ella kullanıp adet gecikmesi yaşayan yada hamile kalan varmı

Geri