Ellerdeki siğiller dua okumayla geçer mi

F

feyzaxcxcx

Forum Okuru
Ellerdeki siğiller dua okumayla geçer mi
Ellerdeki siğiller dua okumayla geçer mi , bunun bir duası var mı

merhaba 24 yaşındayım iki elimde de siğiller var ellerim üstü çok kötü görünüyor ne denediysek olmadı geçmedi. Doktora gitti bir ilaç verdi kullandım geçmedi . bir arkadaşım bunları bir okut geçer dedi , şaşırdım. Okumayla ellerdeki siğiller geçer mi gerçekten bana yardımcı lursanız memnun olurum bunun bir duası var mı ne yapmam ne okumam lazım nasıl geçiyor hiç deneyen yapan oldu mu.

Merhaba Feyza

Senin bu yazdıklarını okuyunca 14 yaşımı hatırladım. İlkokul 3-4 gibi ellerim de siğil çıkmaya başladı önce hiç unutmam orta parmağım da bir tane çıktı sonra 2 sonra 3 derken 1-2 sene de neredeyse bütün elimi kapladı diyebilirim . Tabi siğiller 3-4 taneyken doktora filan gitmedik daha doğrusu götürmediler önemsemediler ama ne zaman ellerimi siğiller kapladı işte o zaman doktor derdine düştü annem. Doktora gittik renkli birşey verdi ellerime sürüyordum ama geçmiyordu tabiki bir sürü şey denedik yine geçmedi sonun da teyzemlerin mahallesinde bir hoca varmış oraya götürdüler ve bundan sonrasını aynen aktarıyorum. Hoca elimde ki siğil sayısı kadar arpa istedi bu arpalara birşey okudu ve buarpaları alın her iki ucunu besmele çekerek siğillere değdirin ve sonra bir saksıya ekin dedi. Dediği gibi yaptık , arpalar yeşillendikçe elimde ki siğiller geçmeye başladı aralar çiçek açınca da tamamen geçmişti. Daha sonra kendimiz bir başkasında denedik arpalara fatiha ve 3 ihlas okuduk aynı şekilde besmele çekerek her iki ucunu siğillere değdirdik ve aynısı oldu onun da siğilleri geçti. Mucize gibi değil mi aynen böyle oldu şaşırma....

Geri