1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

Elleriniz Üşümesin!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Elleriniz Üşümesin!
    çok güzeller canım emeğine sağlık:D

Elleriniz Üşümesin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anahtarlar üşümesin:)

anahtarlar üşümesin:)

bir iplik firmasının simli iplerini tanıtmak için yapılmış ama bence çok hoş bir fikir hani örgü örmeyi bilirsinizde vaktiniz yokturya işte bunlardan yapıp bakın bende örebiliyorum diyebilirsiniz:)
  2. Bu kış elleriniz üşümesin

Bu kış elleriniz üşümesin

HAVALAR SOĞUMAYA BAŞLAYICA GENELDE BENİM ELLERİMİN RENGİ DİREK DEĞİŞİR. YANİ MORARIR:D CİDDİ SÖYLÜYORUM ELLERİM KIŞ BOYU ISINMAZ AMA ELDİVEN GİYMEYİDE HİÇ SEVMEM. BU KIŞ GİYECEĞİM ÇÜNKÜ MODELLER BİR HARİKA SİZDE GİYİN ELLERİNİZ ÜŞÜMESİN BU MODELLERE HAYIR DİYEMEYECEKSİNİZ...........
  3. Bu Kış Elleriniz Üşümesin

Bu Kış Elleriniz Üşümesin

Eldivenleri çoğumuz sadece soğuktan ellerimizi korumak üşümemek için kullanırız... Ama eldivenler dış görünüşünüzü değiştirmekle kalmaz, size çekicilik de kazandırır. Kullanacağınız farklı tarzlarda eldivenler giyim stilinizi değiştirir. Çeşit çeşit eldivenler ve nasıl kullanıcağınız hakkında bilgiler vereceğim size melekler :tik: Triko ve deri eldivenler: Kullanacağınız deri, triko ve...
  4. Bardağınız üşümesin örgüsü burada

Bardağınız üşümesin örgüsü burada

Bardağınız için değişik bir fikir olacağa benziyor :D
  5. El ve ayaklar neden üşür  el ve ayaklar neden ısınmaz?

El ve ayaklar neden üşür el ve ayaklar neden ısınmaz?

El ve ayaklarda üşüme yaygın olarak bir çok insanda görülmektedir. Benimde çok şikayetçi olduğum bu duruma geçici çözümler uygulasamda sorun tamamiyle ortadan kalkmıyor. Peki el ve ayaklarda üşüme neden olur , el ve ayaklar neden ısınmaz , yaz kış ayaklarınız üşüyormu ? Bu soruların cevaplarını makalemizin devamın da bulabilirsiniz. El ve ayaklarda üşüme soğuk günlerde sık karşılaşılan bir...

Sayfayı Paylaş