Elma Çekirdeğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Elma Çekirdeğim

Allah sağlıklı bir şekilde kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin:eek:Tebrik ederim. Allah nazarlardan saklasın canım benim seni ve çekirdeğini.

fuşimm canım,çok teşekkür ederim,
aminn canımmm
aminnn

ayn kafa ne zaman hamile kaldın nan sen :eek: insan bir haber vermez mii ıslatırdık değil mi? :D:D

canım çok sevindim allah analı baalı büyütsün öncee isimlerr pek cakalı olmuş yanii ;)

minerwamm,canım çok teşekkür ederimmm
niyetim doğurunca söölemekti emme basıldım burdaa:)))

ayn kafa ne zaman hamile kaldın nan sen :eek: insan bir haber vermez mii ıslatırdık değil mi? :D:D

canım çok sevindim allah analı baalı büyütsün öncee isimlerr pek cakalı olmuş yanii ;)

Ne ıslatması kardeşim, hamiş o artık. Sen sütünü içiyon demi Gaffur. Aman ihmal etme haa:p

bu SU şu bizim bildimiz ayn mı:p ayy valla cok sevındım allah kucagına almayı nasip etsın canımmm..vede olmayanlarada versın inşallahhh..çok sevındım:D

canım Allah tamamına erdirsin elma çekirdeğinin ilk teyzesi olrak biraz geç kaldım tebrik etmekde ama hele bi sor niye :) benim üyeliğim aktif olmamış yazamıyordum bi türlü.. neyse sorun çözüldü sanırım seni canı gönülden kutlarım. elma çekirdeğine çok iyi bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri