Elma sirkesi göbek eritir mi?

  • Konbuyu başlatan MEÇHUL
  • Başlangıç tarihi
G

Gülhan Nur

Forum Okuru
MEÇHUL' Alıntı:
elma sirkesi göbek eritirmi elma sirkesi göbek sirke eritirmi göbegi ne eritir göbeği
Bir elma sirkesidir gidiyor.Herkesten duyuyorum.Ya zayıflamak için kullanıyorlar ya kilo almak için yada yemeklerde:D:D:DArtık elma sirkesi kullanıyorum diyen birini görünce şaşırmıyorum.Normal buluyorum:)
Peki gerçektende bu elma sirkesi zayıflatıyor mu?Özellikle de ayrılmaz ikili hale geldiğimiz göbeklerimizi eritiyormu??Elma sirkesinin faydalarını artık ezberledik. Zayıflama konusunda ne kadar faydalı bir içecek olduğunu bilmeyenimiz yoktur diye tahmin ediyorum. Evet hanımlar, elma sirkesi kilo vermek isteyen herkesin büyük yardımcısı niteliğinde bir mucize diyebiliriz.
Elma sirkesi göbek ertimek ve dümdüz karna sahip olmak isteyenlerin en büyük yardımcısıdır

.Göbeklenme sorununuza birkaç bitkisel çözüm :
Her sabah uyanır uyanmaz kahvaltı öncesi bir su bardağı ballı ılık suyun içerisinde istediğiniz ya da midenizin kaldırabileceği kadar elma sirkesi ekleyin. Bunu için ve her muhakkak her sabah tekrarlayın.
1 Ay gibi kısa süre içinde metabolizmanızda ve göbeğinizdeki değişiklikleri farkedecek sonuçtan son derece memnun kalacaksınız.
Bunun dışında göbek eritmek için maydanoz ve limon ikilisi de faydalıdır.
Maydanozu robotta kıyıp içine limon suyu sıkıp içmek de metabolizmayı fişekler
Peki bal koymasak işe yarar mı
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba , elma sirkesinin tadını kırmak için bal kullanılıyor. Ayrıca bal ekstra sağlık yararı sağlıyor. Elma sirkesine bal ilave edebilirsiniz de , etmeyebilirsiniz de. Tercih sizin .
 
Üst