elma sirkesi içerek zayıflayanlar

sabahları 1 kaşık içiyorudum . 3 ögun mu içmek lazım acaba. marka önemli mi ben FERSAN aldım. su katmak sartmı? yardım edin 66 kiloyum 10kilo vermem lazım artık şişko modundayım üzülüyorum kendime

Merhaba
Üç aydır elma sirkesi kullanıyorum ve 6 kilo verdim.
Sabah ve akşamları çay bardağının yarısı kadar içiyorum.
İlk önce sirkeyi marketlerden alacaktım ama eşim aktarlardan ve doğal ürün satan yerlerden alacağımız sirkenin daha iyi olacağını söyledi. İnternet'ten doğal ürün satan yerlere göz attık. Birçok marka çeşidi var. En sonunda Yedier Sirke dan sipariş verdik. Kullanımına ise sabah akşam çay bardağının yarısı kadar ve su katılmadan içilmelidir diye tembih ettiler. Üç aydır kullanıyorum çok memnunum hatta sabahları bal karıştırıp içiyorum

sabahları 1 kaşık içiyorudum . 3 ögun mu içmek lazım acaba. marka önemli mi ben FERSAN aldım. su katmak sartmı? yardım edin 66 kiloyum 10kilo vermem lazım artık şişko modundayım üzülüyorum kendime

sabahları 1 kaşıkmı ???? çok az olmazmı bir kaşık, ben çay bardağının yarısının yarısı kadar içiyorum

Üniversite zamanımda oda arkadaşım içiyordu her sabah aç karına. 1ay gibi bir sürede 3-4 kilo civarında zayıfladı. Ama sonra bir bıraktı elma sirkesini fazlasıyla aldı kilolarını. Tavsiye etmem kimseye.

Ben bu karismdan 1 buck aydir kullaniyorum yediklerime dikkat ederek 5 kilo verdim cik ama cok ise yariyo hic kilo vermeyen ben 5 kilo verdim baslangic 26 ekim kilom 87 simdi kilom 81

Bende pzt baslayacagim insallah yanisira spor da yapicam simdiki kilom72:( boyum ise 158 bakalim sonuc alabilecemmi

Geri