Elma Sirkesi Sivilceleri Geçirir Mi?

Merhaba arkadaslar. Bi yerde okudum ve 1 corba kasıgı elma sirkesini 5-6 damla su ile karıstırdım.sonra bu karısımı pamuk ile yuzume surdum.5 dakıka durdum.Ve sonuc felaket!!!!! Aynaya bakmam ile delirmem bir oldu.Yüzüm kıpkırmızı oldu mahvoldu . İnanamadım cidden o an yeminler ettim asla sürmeyeceğim diye.O sivilcelere bile katlanırdım yeter ki o kırmızılık yok olsun. Bir 10 dakika sonra falan kızarıklık gitti.Ama sanırım cildimi biraz mahvetti.Benim demek istediğim internette okuduğunuz hiç bir şeye güvenmeyin.Sivilceleriniz az ise hiç ellemeyin derim, Ama cok fazla varsa Cildiye doktoruna gitmenizi öneririm.Sırf para vermemek icin yüzünüzü bu internette ki sacma sacma formüller ile mahvetmeyin .

Ben çok önceden denemiştim önceden dediğim ekim aylarında felan şu anda mayıstayız zaten :D AMA DÜZENSİZDİM Bİ YARARINIDA GÖREMEDİM... e haliyle düzensiz olunc yeniden başlamaya karar verdimm !! bide birşey sorum 1 litre çok fazla değilmi ben 1 çaybardağına su koyuyordum bir tatlı kaşığıda elma sirkesi doldurup pamukla suratıma sürüyordum.. :) Sivilcelerimden bıktımm!! :(

Arkadaşlar ben Elma sirkesini kullanıyorum.Ve bu 4.günüm ve inanılmaz bişet yani gerçekten çok işe yarıyor tavsiye ederim günde 2 defa yapıyorum bir çay bardağının yarısını yarı kadar su bardağın yarısının kadarda Elma sirkesi ben peçete ile sürüyorumm çok faydası size tavsiye ediyorumm inşallh SİVİLCELERİNİZ geçer.

bakın arkadaşlar burada yazılanlar bizim için çok önemli kafanızdan atıp kesilikle yazmayın sizi yüzünüzden yüzüm çok kötü :sin::hıh:

15 yaşındayım 9'a geçtim ve 6. Sınıftan beri sivilcelerle savaşıyorum.Hiç bir şey denemedim ama her yaz denize giren biri olarak deniz suyunun sivilceler üzerinde felaket etkili olduğunu gördüm üstelik bu elma sirkesi olayı tamamen de işe yarıyor hem izleri geçiriyor hem de oluşacak sivilceleri söndürüyor sadece biraz sabıra ve düzene ihtiyaç var aynı zamanda yarım fincan doğal maden suyu ve yarım fincan elma sirkesi karışımını yüzünüze sabah akşam uygulayıp durulamadan beklemek oldukça faydalı 15 gün kullandım ve artık yüzüm pürüzsüz

4 gündür kullanıyorum ama saf elma sirkesi suyla karıstırmıyorum cildim hassas değil
imex krem aldım ikisini birden kullansam cildim tahriş olurmu acaba :oops:

Geri