Elma Sirkesi Sivilceleri Geçirir Mi?

bende bugün okudum denemek istiyorum inşallah geçer çok ümitliyim...

Benim de yüzümde T bölgesi çok yağlı hep sivilce oluyor. Sürekli yapmasam da arada bir pamuğa sirke döküp yüzümü siliyorum sivilceler anında yanmaya başlıyor, hem mikrobu kırıyor hem ciltteki yağı alıyor, mat oluyor. Akşam sürüyorum öyle uyuyorum sabah yüzümü yıkıyorum. Biraz kokuyor ama alışılıyor:) ama sivilceyi kesinlikle kurutuyor:)

imex i çok denedim ama bi sonuç yok ayrıca yüzümü daha çok yağlandırdı ben şimdi elma sirkesiyle yüzümü pamukla siliyorum daha pek bişey olmadı ama inş. etki gösterir ama şunu bilin ki imex kandırmaca bişey yapmıyo ayrıca benim yüzümü aşırı derecede yağlandırıd

Size gerçekten çok teşekkür ederim 15 yaşındayım ve kızlara karşı itici gözüktüğümü düşünüyordum bu yüzden 1 haftadır kullanıyorum ve gözle görülür bi kaybolma söz konusu isteyen herkes gönül rahatlığıyla kullansın :)

elma srikesını geclerı suruyorum 17 yasındayım azda olsa işe yarıyor5 gundur kulanıyorum etkısnı gormek ıcın2 hafta kulnmam lazım ama acnelyse dıye bır sıvılce kremı var onu super bırsey cok azsurunce sıvilce kabuk döküyor hemde acaıp surat nasıl soyuluyor 6 aydrı kulanıyorum sivilce etkısı azalıyor ama malum ergenlıkte bırı bıtmeden dıgerı cıkıyor 22 yasına kdr beklıcem :D

Bunu kaç kere yapıcaz her gün mü yoksa gece yatarken mi ? Lütfen kısa sürede cevap veriniz . Şimdiden teşekkürler :)))

kızlar sivilce problemiyle uzun yıllar mücadele etmiş birisi olarak söylüyorum ki, sirke çok etki etmez. ben size bir tarif vereyim, bu tarifi verdiğim başka insanlar çok memnun kaldılar.

yarım çay bardağı lavanta suyu
2 adet aspirin
1 tatlı kaşığı %20 laktik asit çözeltisi

aspirini ezin lavanta suyunda karıştırın sonra bu karışıma laktik asidi ilave edin, bunu iyice karıştırdıktan sonra, bir tülbent yardımıyla boş bir parfüm şişesine süzün, içerisine iki üç damla limon ilave edin. çalkalayıp cildinize sıkın. orta çaplı sivilcelerinizde eser kalmaz. tabi sivilceler büyükse doktora gidin.

Geri