Elose keratin kullanıcı yorumları

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Elose keratin kullanıcı yorumları
elose keratin nedir, elose keratin ne işe yarar, keratin nedir, keratin ne işe yarar, keratinin faydaları ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Bir bayan için saçları büyük önem taşır. Bir nevi en değerli aksesuarıdır. Görselliğe estetik bir görünüm sağlayan saçlar, farklı renk ve modellerle bayanların vazgeçilmezi olmuştur. Zaman için de farklı işlemlere maruz kalan saçlar özellikle kimyasal işlemler sonrası matlaşır ve bakımsız bir hale dönüşebilir. Doğru bir bakım yapılmadığı zaman saçlar zamanla koparak dökülmelere ve kırılmalara yol açar ve oldukça sönük mat bir görünüme bürünür.

Röfleler, balyaj ve boyalar kimyasal bileşimlerden oluştuğu için saça zarar verebilir. Canlılığını ve parlaklığını kaybeden saçlar bunun yanın da ihtiyaç duyduğu nemi de kaybeder.

Acil bakım durumu gerektiren saçlar için en iyi bakım keratin yüklemeleridir. Keratin bakımı sayesin de saçlar daha parlak, yumuşak ve canlı bir hale gelecektir. Sağlıklı bir şekil de uzamasını sağlayacağınız keratin bakımı sayesin de kurtulması en güç saçları bile sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.


keratin.JPG


Keratin yüklemesi nedir fiyatları nelerdir ?

Keratin bakımını kuaförünüz de yaptırabileceğiniz gibi evde kendiniz de uygulayabilirsiniz. Piyasa da farklı markaların bünyesin de satılan keratin kremleri ve şampuanlarını doğru bir şekil de seçmeniz gerekiyor.

Son zamanlar da adını sıklıkla duyduğumuz elose keratin kremi bayanların yoğun ilgisini çekerken kullananların da beğenisini kazanıyor.

Asıl adı Elose Salon Expert Max Pure Keratin Bakım Kremi olup 125 ml ve 1000 ml içeren pompalı şişelerde satılmaktadır. Vitamin, Mineral ve bitki özleri ile üretildiği yazılmış olmasına rağmen bu bilgilerin hiç birine yer verilmemiştir. Onarıma ihtiyaç duyan tüm saçlarda kullanıma uygundur. Tüm saç tiplerinde tercih edebilirsiniz. İçerisinde bulunan Keratin maddesi saç yapılarının en çok ihtiyaç duyduğu temel maddeler arasındadır. Saçın onarılmasına destek olarak canlandırılmasına hizmet eder.

elose keratin.JPG

Elose Keratin Saç Kremi Özellikleri, Faydaları:


Saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur.
Kırılma – kopma ve saç telindeki incelmeye neden olan etkenlerle mücadele eder.
Erkek – kadın – çocuklar tarafından kullanılabilir.
Saç yapılandırılmasını destekler.
Saç hacminin arttırılmasında etkilidir.
Kimyasal boyalar, saç şekillendirme cihazları, ısıl işlemlerin verdiği zararın azaltılmasına katkı sunar.
Saç ve saç derisinin canlandırılmasına hizmet sunar.
Saçları yumuşatarak daha kolay şekil almasını sağlar.
Saçları kurutmaz – nemlendirilmesine yardımcı olur.
Saç parlaklığını arttırır.
Konsantre formda Keratin ve Biotin barındırmaktadır.
Saç renginin açılması veya koyulaştırılması gibi nedenlerden kaynaklanan tahribatın azaltılmasına yardımcı olur.
Saç dokusundaki azalan Keratin’i destekler.
Maşa – fön – düzleştirme gibi uygulamaların neden olduğu saç cansızlığını giderir.
Kullanımı:
Aynı markanın şampuan formunu kullandıktan sonra uygulamanız önerilir. Tüm saça sürünüz ve en az üç dakika bekleyerek yıkayınız.

Keratin bakımının saçlara olan etkisi

Keratin maddesi saçı sardığından dolayı düzenli kullanım da saç tellerinin kalınlaşmasını sağlayarak saçın daha pürüzsüz ve yumuşak bir hal almasını sağlar. Keratin bakımı sayesin de canlılığını yitiren ve mat bir görünümden oluşan saçlarınız ipeksi bir yumuşaklık kazanacak, parlak ve daha canlı bir hale gelecektir. Saçın kuru ve mat görünmesinden kaynaklanan nem eksikliğini giderek saçınızın ihtiyacı olan nemi saçlarınıza kavuşturacaksınız.

Elose keratin kremi ve şampuanı kullananlar arasın da iseniz bu başlık altından olumlu ve olumsuz kullanıcı yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.
 

Benzer İçerikler

Üst