Eltiye güzel ve anlamlı sözler

Ya konuyu görünce yazmadan edemedim benimde eltim var gerçekten çok seviyorum onu bazı insanlar yazıyorlar sağda solda ya da arkadaşlarımdan sorduklarım aaay şöyle yılan böyle kötü diyorlar benim bi tane eltim var o da BİTANECİK zaten onu çok seviyorum buradaki sözlerden ona şimdi msj atayım sevinsin güzellik

:D:D Benim eltileri tarif etmişsiniz cümlenizin içinde yılan diye tıslıyorlar ve 70 km öteden duyuluyor hatta görmesemde sesleri geliyor o kadar iyiler yani :D:D

Ya konuyu görünce yazmadan edemedim benimde eltim var gerçekten çok seviyorum onu bazı insanlar yazıyorlar sağda solda ya da arkadaşlarımdan sorduklarım aaay şöyle yılan böyle kötü diyorlar benim bi tane eltim var o da BİTANECİK zaten onu çok seviyorum buradaki sözlerden ona şimdi msj atayım sevinsin güzellik
helal olsun vallah elti bu :rolleyes:benimkiler çok fenalar demişler ya kuma gemisi yürür elti gemisi yürümez o zaman kıymetini bil

Ya işte herkesin sizinkisi gibi sevilmeyen eltileri yok ki :D:D Demek ki bazılarının sevdiği eltileri varmış. Sevenlerden bazı güzel sözleri de burada görmek isterdik dileyen kayıt olmadan elticeğizine güzel sözleri yazsınlar da memleket sevgi görsün :A
Benim bir tane degil 3 Tane cok sevdigim elti lerim var. Onlar benim canlarim.

Buyuk eltimden nefret ediyorum esimle evlendigim ilk gunlerden beri çok çektirdi ben bosanmis ailenin cocuguyum babam dugunume bile gelmedi senin babanda yok annende çok sakin biri bu ailede seni kimse sevmez seni hor gorurler benimm babam var ailem arkamda daima diye hava atdi burda benim suçum ne Allahim daim masumun yaninda babamla annem baristi simdiler eltimle anne babasi buyuk kavga etdiler simdi kendi evine bile almiyorlar ailesi ne oldum degil ne olucam diyeceksin hayatta

Geri