Eltiye güzel ve anlamlı sözler

Z

zilgash

Forum Okuru
Ya konuyu görünce yazmadan edemedim benimde eltim var gerçekten çok seviyorum onu bazı insanlar yazıyorlar sağda solda ya da arkadaşlarımdan sorduklarım aaay şöyle yılan böyle kötü diyorlar benim bi tane eltim var o da BİTANECİK zaten onu çok seviyorum buradaki sözlerden ona şimdi msj atayım sevinsin güzellik

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
:D:D Benim eltileri tarif etmişsiniz cümlenizin içinde yılan diye tıslıyorlar ve 70 km öteden duyuluyor hatta görmesemde sesleri geliyor o kadar iyiler yani :D:D

M

Mügü

Paylaşımcı Melek
zilgash' Alıntı:
Ya konuyu görünce yazmadan edemedim benimde eltim var gerçekten çok seviyorum onu bazı insanlar yazıyorlar sağda solda ya da arkadaşlarımdan sorduklarım aaay şöyle yılan böyle kötü diyorlar benim bi tane eltim var o da BİTANECİK zaten onu çok seviyorum buradaki sözlerden ona şimdi msj atayım sevinsin güzellik
helal olsun vallah elti bu :rolleyes:benimkiler çok fenalar demişler ya kuma gemisi yürür elti gemisi yürümez o zaman kıymetini bil

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
hahahahaha Anam nedir bu eltilerden çektiğimiz güzel söz arayanlar türkiyede iki tanedir ha eminim başka yokturdurlar :D:D

I

Imren 02

Forum Okuru
SadmiN' Alıntı:
Ya işte herkesin sizinkisi gibi sevilmeyen eltileri yok ki :D:D Demek ki bazılarının sevdiği eltileri varmış. Sevenlerden bazı güzel sözleri de burada görmek isterdik dileyen kayıt olmadan elticeğizine güzel sözleri yazsınlar da memleket sevgi görsün :A
Benim bir tane degil 3 Tane cok sevdigim elti lerim var. Onlar benim canlarim.