Elveda Sözleri

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Elveda Sözleri
2012 yılında ayrılacaklara üzüntülü ve elemli olacak arkadaşlarıma bir konuda benden gelsin. Birisine elveda demenin ne kadar zor olduğunu en iyi bilenlerdenim arkadaşlarım. Lazım olacağını düşündüğüm için bu sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Elveda Sözleri 2012

Kış Güneşi Yaşıyorum Hayatımda Yalancı Bir güneş Senin gibi Soğukta içimi ısttın gidişlerinle hayatımı Kararttın Soğuk Kış geceleri Gibi Elveda Sana..

ne güneş bıraktın dünyamda ne yıldız kaldı sıcak akşamlarımda sadece bir sözünle durdu dünya elveda dedin ya işte bittim ben o anda!

Sipariş Aşkların Bir menüsü Olmuşum Bu hayatta Kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata ölümLe baş başa.

Bir Söz Yazmak istiyorum Sana içinde Ayrılıkların ve elvedaların Bol Olduğu Sadece Seni Yazmak istiyorum Sana Sen Elvedaydın benim Hayatımda.

farksız gecelerin farksız bir hayatın farksız duygularını yaşamışım seninle elveda desemde bişi değişmicek hayatımda ozaman sana elveda diyorum farksız hayatında.

oyuncak gibi hayatım sanki yap boz gibi kaldı bedenim ortada biri gelip kalbimi kırıyor diğeri yapıyor sonra yine kırıyor neler çekiyorum bilmiyorum her sonda elvedayla yüzleşiyorum ve ölüme gidiyorum ne kadar devam edicek bilmiyorum.

Seninle gelecek kurdum ben seninle yaşadım hayatı seninle buldum yeni bir dünyayı şimdi yeniden eski hayatıma gidiyorum yeniden banel hayatıma dönüdyorum dünyamı değişiyorum elvedalarla gidip öLümle yüzleşiyorum.

Güzel Mektuplar yazmak vardı Sana içinde Aşk kokan kelimeler yollamak vardı Sana Aslında kelime değiL Kalbimi Yollamak iSterdim, Elvedalar Yollamak istemezdim Sen iStedin istediğini Elde ettin elveda Sana.

Hayata dirensemde hatalarım kabulsüz, hayat bana gülsede gülemiyorum hayata Hatalarım engelliyor gülmemi elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi..

yaşanacak bir ömrüm varmı bilmiyorum yarın neler olucak kestiremiyorum sadece aklımda bir sözün kaldı ağlıyorum elvedalara yelken açıyorum.

Yalancı Maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum elveda Sahte dünya elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Tamir etmeye kalkma Kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman olucaksın elveda sana seninle olan anılara umutlara..

Elveda Diyorum Hayata Elveda Diyorum Sebepsiz Yaşamaya Bir Sebebim Sen Vardın Sen bana Elveda Dedin bende Hayata Elveda Diyorum öLüme Merhaba Diyorum
Kaynak:forumdas.net

Geri