1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Emel çölgeçen

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Emel çölgeçen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Deli Değneği

Emel Müftüoğlu - Deli Değneği

Hadi be gölgesinden korkan, Arsız deli değneği kendini bil. Kendine hesap aç bir defa, Bana sorarsan geçmişi sil. Elleriyle ruhumu tarayan, Bir günde bastı gitti. Git sen getir beni kızdırma, Bu yürek bir tarih sildi. Yemin ederim ki onlar yalan, Saf gerçekten korkarlar. Kaybolma bu kurtlar seni Saniyesinde kaparlar. Sıkışırsın çok güvenme, Hastalık var, sağlık var, Önünü kış tut...
  2. Emel Müftüoğlu - Bilsem

Emel Müftüoğlu - Bilsem

e kadar güvenirdim kendime Ne kadar emindim, Derdim ki büyük palavra aşk, El hayat zor budur mesele... Azıcık küçümserdim fırtınada savrulanları Samimi bulmazdım pek aşk aşk diye Kavrulanları. Bilsem kapına yatardım, Bilsem gözünün içine bakardım, Bilsem kelimeleri yakardım, Alışkanlık yaqptığını, Biçerim ektiğimi şikayetsiz, İçerim bütün meyhaneler benim, Hadi gel desen de...
  3. Emel Müftüoğlu - Acılardan Geçtim

Emel Müftüoğlu - Acılardan Geçtim

Öl dedin öldüm vurdun vurdun bin defa Kalbime gömdüm seni beni aşkı yıllarca Sana bir sevda az geldi durma Harca beni de Yüreğin yangınlarda taş Durma külle benide Acılardan geçtim şişelerden içtim seni İçin için yandım mum alevi gibi acılardan geçtim Silemedim seni Deli deli bakardın hep Çözemedim seni
  4. Feridun Çölgeçen kimdir

Feridun Çölgeçen kimdir

feridun çölgeçen kimdir emel çölgeçen feridun emel kimdir feridun çölgeçen kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, haberler, resimleri, filmleri Başarılı bir sinema ve tiyatro oyuncusu olan Feridun Çölgeçen hakkında tüm bilgiler bu yazımızda Melek'ler:) Feridun Çölgeçen: Doğumu: 10 Mayıs 1911, İstanbul Ölümü: 19 Ocak 1978, İstanbul Sinema ve tiyatro...
  5. Nesli Çölgeçen kimdir

Nesli Çölgeçen kimdir

nesli çölgeçen kimdir, hayatı, biyografi, filmleri Ünlü sinema yöntemeni Nesli Çölgeçen hakkında bilgiler bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler:) Nesli Çölgeçen 1955 yılında Manisa'da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulunu 1976 yılında bitirdikten sonra film üretiminde çalışmaya başladı. 1979 yılından itibaren yönetmenlik yapmaktadır. Sinema:...

Sayfayı Paylaş