1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Emel Müftüoğlu - Hey Dünya

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bende hiç hali mecal kalmadı Derdim başıma duman Gönlüm hüsran

Sevmedin kendini sevdirmedin
    Bana aşkını vermedin
    Alacağın olsun sensin

Benim olan gülü sonunda eller aldı
    Sesim duyulmaz ki beni aşkı keder aldı
    Benim olan gülü sonunda gözler aldı
    Bu perişan halimi yeni hasret sardı

Hey dünya fani dünya
    Ne yaptım söyle sana
    Çektirdin bir ömür bana
    Gülmedin güldürmedin

Emel Müftüoğlu - Hey Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Giden Gider

Emel Müftüoğlu - Giden Gider

Bu zamansız gidişin Umurumda mı sanki Neler neler yaşadım Silemez miyim seni Gerçek aşkı bul ama Hüzünlerinle yaşa Ağlarım mı sanmıştın Ne fark ederki bana Gidene dur diyemem Giden gider zaten Sevene sevme demem Seven sever zaten Söz-Müzik: Doğuş
  2. Emel Müftüoğlu - Deli Dünya

Emel Müftüoğlu - Deli Dünya

Dertli dünyaya ettiğinden bıkmadın mı felek Kim kopardı seni benden ayrılık ne demek Bir gün orda bir gün burda duygular karışık Kalbim talimli tam yerinden kopmaya alışık Git işine yıkıl karşımdan Ne hayır gördüm aşkından Yar toprağından taşından Ne istediysem boş Ne yazık ki aklım şaşmış Nasıl Allah korkun varmış Deli dünya kimlere kalmış Ne istediysem boş Deli dünya dünya şansım yok Kimi...
  3. Emel Müftüoğlu - Deli Değneği

Emel Müftüoğlu - Deli Değneği

Hadi be gölgesinden korkan, Arsız deli değneği kendini bil. Kendine hesap aç bir defa, Bana sorarsan geçmişi sil. Elleriyle ruhumu tarayan, Bir günde bastı gitti. Git sen getir beni kızdırma, Bu yürek bir tarih sildi. Yemin ederim ki onlar yalan, Saf gerçekten korkarlar. Kaybolma bu kurtlar seni Saniyesinde kaparlar. Sıkışırsın çok güvenme, Hastalık var, sağlık var, Önünü kış tut...
  4. Emel Müftüoğlu - Bilsem

Emel Müftüoğlu - Bilsem

e kadar güvenirdim kendime Ne kadar emindim, Derdim ki büyük palavra aşk, El hayat zor budur mesele... Azıcık küçümserdim fırtınada savrulanları Samimi bulmazdım pek aşk aşk diye Kavrulanları. Bilsem kapına yatardım, Bilsem gözünün içine bakardım, Bilsem kelimeleri yakardım, Alışkanlık yaqptığını, Biçerim ektiğimi şikayetsiz, İçerim bütün meyhaneler benim, Hadi gel desen de...
  5. Emel Müftüoğlu - Acılardan Geçtim

Emel Müftüoğlu - Acılardan Geçtim

Öl dedin öldüm vurdun vurdun bin defa Kalbime gömdüm seni beni aşkı yıllarca Sana bir sevda az geldi durma Harca beni de Yüreğin yangınlarda taş Durma külle benide Acılardan geçtim şişelerden içtim seni İçin için yandım mum alevi gibi acılardan geçtim Silemedim seni Deli deli bakardın hep Çözemedim seni

Sayfayı Paylaş