1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.094
    Ödül Puanları:
    113

Emel Müftüoğlu - Sakatlık Bende

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ne sen memnun kaldın Ne de ben Malum idare ettik durumu mecburen
    Laf kuru sıkı laf
    Kitabı yokki bu meredin
    Hadi aşkı öğrendikçe
    Gerisini nasıl halledelim
    Sen olacağına bak
    Hele bir yeterince açı çekelim
    Ah insan zorum senle değil
    Kendimle sekerim
    Sakatlık bende

Sıkıldım be düşün, düşün bitmiyor
    Bu hesaplaşmalar
    Beni ya meyhaneler paklar
    Yada yeni aşklar

Sen biktin ben bıkmadım
    İktidar savaşlarından
    Üstelik hep pişmanım
    Bu ben telaşlarından

Söz: Sezen Aksu
    Müzik: Ercan Saatçi

Emel Müftüoğlu - Sakatlık Bende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Deli Et Beni

Emel Müftüoğlu - Deli Et Beni

Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi
  2. Emel Müftüoğlu - Deli Değneği

Emel Müftüoğlu - Deli Değneği

Hadi be gölgesinden korkan, Arsız deli değneği kendini bil. Kendine hesap aç bir defa, Bana sorarsan geçmişi sil. Elleriyle ruhumu tarayan, Bir günde bastı gitti. Git sen getir beni kızdırma, Bu yürek bir tarih sildi. Yemin ederim ki onlar yalan, Saf gerçekten korkarlar. Kaybolma bu kurtlar seni Saniyesinde kaparlar. Sıkışırsın çok güvenme, Hastalık var, sağlık var, Önünü kış tut...
  3. Emel Müftüoğlu - Çal Beni

Emel Müftüoğlu - Çal Beni

Kalırım bir başıma karanlık çökünce Yokluğun sarar ateşleriyle Birkez daha yakıp kül eder beni Savrulup giderim ellerinde Gün sorar bana seni her seferinde Söyleyecek sözü utanır bulamam Geri dönmez günler siteminde Savrulup giderim ellerinde Ne yapsam kurtulamam Çektiğim acılardan Suç benim günah benim Hüküm giydirmek senin Çal beni yine geceden sür beni sehere Ümide bir yol ver hüznü...
  4. Emel Müftüoğlu - Bilsem

Emel Müftüoğlu - Bilsem

e kadar güvenirdim kendime Ne kadar emindim, Derdim ki büyük palavra aşk, El hayat zor budur mesele... Azıcık küçümserdim fırtınada savrulanları Samimi bulmazdım pek aşk aşk diye Kavrulanları. Bilsem kapına yatardım, Bilsem gözünün içine bakardım, Bilsem kelimeleri yakardım, Alışkanlık yaqptığını, Biçerim ektiğimi şikayetsiz, İçerim bütün meyhaneler benim, Hadi gel desen de...
  5. Emel Müftüoğlu - Acılardan Geçtim

Emel Müftüoğlu - Acılardan Geçtim

Öl dedin öldüm vurdun vurdun bin defa Kalbime gömdüm seni beni aşkı yıllarca Sana bir sevda az geldi durma Harca beni de Yüreğin yangınlarda taş Durma külle benide Acılardan geçtim şişelerden içtim seni İçin için yandım mum alevi gibi acılardan geçtim Silemedim seni Deli deli bakardın hep Çözemedim seni

Sayfayı Paylaş