1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü Düet Gülşen Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü

Merhaba SEvgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Emir Sudan Sebep adlı şarkının sözlerini isteyen misafirlerimiz için Emir ve Gülşen'in seslendirdiği Sudan Sebep adlı parçanın sözlerini paylaşıyoruz.

< Konu Resmi..>

Sudan Sebep
    Geçiyormuyum içinden
    Düşünüyormusun sen de
    Beni görmek istiyormusun
    Sudan bir sebeple

Dolaşıyorsun içimde
    Ateşten bir rüzgar gibi
    Sana kim izin verdi ki
    Aşkla çöz beni diye

Her sabah çiçek gibi
    Açılan o gözlerini
    Görmenin sihrini
    Sen bilemezsin ki

Söz verdim yarına güzel olacak
    Ay dolunay sabah çok uzak
    Üstüme düşen gölgene baktım
    Aşkın tenime çok yakışacak..

Dolaşıyorsun içimde
    Ateşten bir rüzgar gibi
    Sana kim izin verdi ki
    Aşkla çöz beni diye

Canım!
    Gönlüm aşkında
    Gözüm bakışında

Söz : Yıldız Tilbe
    Müzik : Gülşen
    Düzenleme : Ozan Çolakoğlu

Emir Gülşen Sudan Sebep Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emir ben sen olamam şarkı sözü

emir ben sen olamam şarkı sözü

üstüme gelme bak kafa tutarım kafa tutarım şarkısı üstüme gelme emir Öyle diyorlar böyle diyorlar Şekile mekile takılıp üzüyorlar İnsana dünyayı dar ediyorlar Takıp sınıflandırıyorlar Eğriyi doğruyu bilen ya onlar İnsanı kaderine küstürüyorlar Kaçtım kaçtım durdum Kendime değil hep kendimden Ne zamanki bana geri döndün Ümitle donandım yeniden Ben ben ben oldum yaşayınca Onun bunun kitabına...
  2. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  3. Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü

Emir Sudan Sebep Şarkı Sözü istiyorum sizden umarım isteğimi yerine getirirsiniz şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  4. Gülşen 2015-Yıkım Kararı Şarkı Sözleri

Gülşen 2015-Yıkım Kararı Şarkı Sözleri

Gülşen Yıkım Kararı Şarkı Sözleri Yıkım kararı almışsın bu evlerde durulmaz Ne varsa yok saymışsın şimdi üstelemek olmaz Göstermem ben üzüldüğümü ah içimi görsen Anlamıyor laftan kalbim bir izah etsen Yalan mıydı tövbeler Seviyor görünmeler Beni de bu erken sevinmeler yaktı Mühim bir neden olmasaydı vazgeçmezdim her şeyden Korkuyor musun sende bu çılgın sessizliğimden Göstermem ben...
  5. Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen-Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri

Gülşen Bir Fırt Çek Şarkı Sözleri (Ay ay ay) Yükseldim birine o kendini biliyor Yinede pas vermiyor oyalıyor etmiyorum pes Koklatmam, elletmem, yar etmem kimselere Yürü be! O benimdir dağılın, uzayın bakalım n'olur pes Sen de boş değilsin şimdi beni konuşturma Ver bana ver bana kalbini, elini korkak alıştırma Gel bizim oralara ortalık karışsın Kötü niyet yok maksat ayağın alışsın Bir fırt...

Sayfayı Paylaş