Emir Sarrafoğlu sevgilisi kim

• Konbuyu başlatan Merakllı Melek
  • Başlangıç tarihi
Yazık Oldu Sana ....

TATLIM hiç yakışıyo mu sana

sen milletin lafına bakma kendi bildiğin neyse onu yap milletin dediğiyle hareket edersen kendi dengini bulamassın MUTLULUKLARRRRRRRRR........

değil!!

selin boronkay çağatay ulusoy ' un gerçek hayatta menejeridir!

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy..... çıkar ilişkisi diyorummm....çagatay sana bu yakıştırmadımmmmmm:D

Emir ve sevgilisi

Emir sen gerçekten yakışıklı birzisin ve 3-4 gündür rüyama giriyorsun gerçekten
Benle olmasan bile ferihayla ol o gerçekten iyi ve güzel bir kız belki sana bu filmde yalan söylemiş olabilir ama gerçek hayata böyle bişey yapacak değil ya bence şuğan olduğun kızlar senden 15 yaş büyük sen gençsin yakışıklı ve güzelsin ama sevgiline bir baksana o senin yanında bir çöplük hata çöplük bile değil daha beter bişey...
ben her hafta adını feriha koydumu hiç kaçırmadan izliyorum gerçekten çok ama çok yakışıklısın ve güzelsin filmde ferihayı afet ben bilmiyorum ama ben sana yemin ederimki 4-5 gündür arka arka rüyama giriyorsun ve gün gittikçe ben sana daha da daha ağşık oluyorum emir kırak o sevgilini ferihaya git feriha çok güzel bir kız ama ben seni göryim bi dokunsam zaten bayılı veririm :) :) :) :) :) :)

EmİR YAKIŞIKLI SEVGİLİSİ BERBATIN ÖTESİ

emir ferıha

yaaaaaaaaaaa kızlar merak etmeyin o ablası gazetecileri bilmez gibi konuşuyorsunuz

Benzer Diğer Konularımız !

Geri