1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.297
    Ödül Puanları:
    113

Emoji Şekilli Örgü Lif Modelleri

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Emojiler günlük hayatımızın artık ayrılmaz bir parçası haline geldi. Akıllı telefonlar da ve irtennet alemin de duygu ve düşüncelerimizi ifade etmeye yarayan emojiler farklı şekilleri ile birçok kişinin vazgeçilmez bir iletişim şekli haline geldi.
    Emojiler şimdide lif modellerin de kendini göstermeye başlayarak değişik ifade görüntüleri ile marifetli hanımların ellerin de hayat buluyor.
    İster çeyizlik, ister hediyelik isterseniz kendi banyonuzun ihtiyacı için farklı lif modelleri arıyorsanız emoji lif modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle çocukların ve gençlerin çok severek kullanacağı bu lif modelleri farklı ifadelerden oluşuyor.
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Dil çıkaran ifadaler, göz kırpan ve daha farklı emoji ifadelerin yer aldığı örgü lif modelleri için lif örneklerinizin arasına bir an önce yer vererek renkli lif örnekleri ve değişik lif modelleri ile farkındalık yaratın;)

2. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    ay ne şeker lif modelleri çok hoşuma gitti eminimki çocukların ve gençlerin de çok beğenisini kazanacaktır ben banyo lif modellerini çok seviyorum ve ayrı bir merakım var evimde çok çeşitli lif örneklerim var ama bunlardan yok mutlaka en kısa zamanda lif koleksiyonuma dahil etmem gerek:)))

3. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Emojiler günlük hayatımızın bir parçası olmuş durum da. Kıyafetler, aksesuarlar akla gelebilecek her üründe emoji çıkartmaları var. Yalnız lifte emoji kullanmak bana çok ilginç geldi. Çok güzel yaratıcı bir fikir. Yapanın ellerine sağlık çok beğendim.

Emoji Şekilli Örgü Lif Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni örgü lif modelleri

Yeni örgü lif modelleri

yeni lif örnekleri 2012 lif modelleri yeni 2012 Merhaba arkadaşlar, bu sayfamızda örgü lif modeli arayan tüm bayanlar için yeni lif örnekleri sunuyor ve bu lifleri dilediğiniz renkteki iplerle örebilirsiniz diyoruz :)
  2. Çeşit Çeşit Örgü Lif Modelleri 2014

Çeşit Çeşit Örgü Lif Modelleri 2014

örgü lif modelleri, lif modelleri 2014, örgü lifler Sevgili melekler, yaz olsun kış olsun her zaman ihtiyaç duyulan, eşe dosta boş gitmek istemediğinizde el emeği göz nuru hediye olarak götürdüğümüz lifler çeşit çeşit modelleri ve renk-desen bolluğuyla hepimizin ördüğü parçalardır. Çabuk bittiği için sıkılmadan ördüğümüz model model lifleri bu sayfamızdan görebilir ve siz de evinizde...
  3. Derya Baykal Örgü Lif Modelleri

Derya Baykal Örgü Lif Modelleri

Derya Baykal lif modelleri farklı renk ve tasarımlar ile çeyiz sandıklarının ve banyoların baş köşelerin de yer almaya devam ediyor. Sizler için en güzel Derya Baykal örgü lif modelleri ile ilgili görsel örnekleri bu yazımız da paylaşıyoruz.
  4. Kedili lif modelleri

Kedili lif modelleri

Kedili kedi motifli lif modelleri ile banyolarınıza da hayvan sevgisini aşılayın. Özellikle küçük çocuklarınız için yapacağınız kedili banyo lifi modelleri ile bebeklerinizin daha rahat ve daha mutlu şekilde banyo yapmalarını sağlayabilirsiniz kızlar. Daha önceden de sizlere gelin damatlı lifler başlıklı konumuzu açmıştık linkimize tıklayarak bu konumuzada gidebilir ve modellere...
  5. Çeyizlik Örgü Lif Modelleri Değişik En Son Moda Örnekler Burada

Çeyizlik Örgü Lif Modelleri Değişik En Son Moda Örnekler Burada

Çeyizlik örgü lif modelleri yazımızda en yeni modeller rengarenk çeyize girmeye aday lif örnekleri göreceksiniz meleklerim. Çok zaman kaybı olmayan hatta zevkle örülebilen bu lifleri hem banyonuzda hem hediyelik olarak da yapabilirsiniz. Öyle sıradan modellerden sıkıldım diyorsanız benim gibi sizler için en değişik yeni modelleri derledim. Beğeneceğiniz modeli hemen yapıp dilediğiniz gibi...

Sayfayı Paylaş