Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Günesten Önce

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aklim depremlerde, Yikilmis Yüregim. Yagmur Sellerinde, Gözyasina Gebegim.
    Uyanir Uykularim, Her Gecenin Koynunda Ben.
    Sorarim Ruyalara, Olmayinca Yanimda Sen.

Isinmadan Önce, Bir An Önce.
    Gel Güzelim Gel, Günesten Önce.
    Gel Seninim Ben, Tek Seninim Ben.
    Gel Güzelim Gel, Günsten Önce.

Ne Ay isindiga, Ne Gün Ortasinda.
    Bölmez Zamani, Bir Gece Yarasinda.
    Uyanir Uykularim, Her Gecenin Koynunda Ben.
    Sorarim Ruyalara, Olmayinca Yanimda Sen.

Isinmadan Önce, Bir An Önce.
    Gel Güzelim Gel, Günesten Önce.
    Gel Seninim Ben, Tek Seninim Ben.
    Gel Güzelim Gel, Günsten Önce.

Emrah - Günesten Önce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah Keskin - Öyle İcap Ediyor

Emrah Keskin - Öyle İcap Ediyor

Beni Bir Kez Kandirirsin Ikincisi Asla Olmaz Oyuncusun HELAL Olsun Ama Böyle Kalp Kirilmaz Alma Mazlumun Ahini Çikar Aheste Aheste Gerçek Yüzün Belli Oldu Sen Allahdan Af Dile Senin Geçmi$in KARANLIK Beni Herkez Biliyor Adini Defterden Sildim Çünkü ÖYLE ICAP EDIYOR
  2. Emrah - Yıkılmak Yok Öyle Hemen Arkadaş

Emrah - Yıkılmak Yok Öyle Hemen Arkadaş

Ümitler insanın tesellisidir kederler bizlere hep birer dersdir Bükmüşsun boynunu bu halin nedir Yıkılmak yok öyle hemen arkadaş Gün doğmadan neler doğar bilinmez Hayata sevgiye hemen küsülmez Kaybetmeden kıymet elbet bilinmez Yıkılmak yok öyle hemen arkadaş Pes etmek yok öyle hemen arkadaş Gün doğmadan neler doğar bilinmez Hayata sevgiye hemen küsülmez Kaybetmeden kıymet elbet bilinmez...
  3. EmraH--biyografisi...

EmraH--biyografisi...

emrah biyografisi 1971 tarihinde Diyarbakır Ergani'de doğdu ve küçük yaşta şöhret oldu. Uzun süre "Küçük Emrah" olarak anıldı. Sinema ve televizyon dalında 20'yi aşkın film ve bir çok dizi, özel televizyon kanallarında şovlar, dördü amatör olmak üzere 20 albüm çalışması yaptı. 1981 yılında 10 yaşındayken ilk sahne deneyimini okul müsamereleri ile yaşadı. 1982 yılında 11...
  4. Emrahtan inciler !!

Emrahtan inciler !!

1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar! ama seeen... o.... 2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz... - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri 3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık.. 4)anamiz o..... oldu gulcan 5)Emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim." Nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban...
  5. Öyle.....

Öyle.....

gecenin bir yarisi bir kitabin orta yerinden baslamakgibiydi seninle birlikte olabilmek... Basini anlamadan sona yaklasmak, sonunu okuyamadan uyuyakalmak, ...Ve uyandiginda kaldigin sayfayi karistirmak.. Iste böyle biseydi seni yasamak, Yarim yamalak... Bende susuyorum sevgimi saklayip icimde... Duyuyorsun degilmi suskunlugum nasilda haykiriyor... Susarak sevgisini ilan eden cok var...

Sayfayı Paylaş