1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Mutluluklar Sana

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Mutluluklar Sana Hayat Boyunca Ben Yokum Artik Sen Kendin Yasa
    Senle Olan GÜnlerim Silinsin Artik
    Bambaska Bir Hayat Yasansin Artik

Sevgiler Bitti Hayaller Bosa Gitti
    SÖndÜ Isiklar SÖndÜ GÖnlÜmde
    Bak Simdi Uzakta Sensiz Yasarim

Istedigin Oldu Ayrildik Iste
    Ne Olursun Bir Daha Ismimi Anma
    Hayat Senin Olsun Yasam Senin Olsun
    Mutluluklar GÜzellikler Hep Seni Bulsun

Emrah - Mutluluklar Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Emrah - Baba

Emrah - Baba

Bebekler olene aglayamaz ki Gitme baba diye yalvaramaz ki Cocuklar babayi unutamaz ki Donulmez gidisin boyle mi baba... Bir mezarin tasina iste baban dediler Agladim elime hep resmini verdiler Sordum caresini donmez artik dediler Donulmez gidisin boyle mi baba... Seslensem sesimi duyamazsin ki Ay gecer yil gecer uyanmazsin ki Muhtacim elimi tutamazsin ki Donulmez gidisin boyle mi...
  3. Emrah - Asigim Ben Sana

Emrah - Asigim Ben Sana

Aşığın ben sana anlasana Tutkunum ben sana duysana Sana aşık bu gönlüme birazcık insaf eyle Hayatımın kendisisin sen aşkımın eserisin Yureğim hep yanar durur ateşinle Geceler sabah olur hiçbir şey avutmaz beni Gözlerim hep yaşla dolu hasretin uyutmaz beni Sanki dünyam kapkaranlık zavallı kalmış günlerim El açıp yalvarırım allahtan seni dilerim
  4. EmraH--biyografisi...

EmraH--biyografisi...

emrah biyografisi 1971 tarihinde Diyarbakır Ergani'de doğdu ve küçük yaşta şöhret oldu. Uzun süre "Küçük Emrah" olarak anıldı. Sinema ve televizyon dalında 20'yi aşkın film ve bir çok dizi, özel televizyon kanallarında şovlar, dördü amatör olmak üzere 20 albüm çalışması yaptı. 1981 yılında 10 yaşındayken ilk sahne deneyimini okul müsamereleri ile yaşadı. 1982 yılında 11...
  5. Emrahtan inciler !!

Emrahtan inciler !!

1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar! ama seeen... o.... 2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz... - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri 3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık.. 4)anamiz o..... oldu gulcan 5)Emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim." Nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban...

Sayfayı Paylaş