1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Narin Yarim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yok ki başka hiç kimsem Yok yok yok bana Ne hallerdeyim bir bilsen
    Bir sor sor bana
    Ah seni seviyorum canım desem
    Çok zor zor bana
    Neler çektim inanmazsın
    Bir sor sor bana
    Yapma ne olur
    Kızarsam son olur
    İkimize bu dünya
    İnanki dar olur
    Yok ki başka hiç kimsem
    Yok yok yok bana
    Neler çektim inanmazsın
    Bir sor bana
    Nerelere kaçsam elinden
    Aşka merhem olmaz ki
    Şu benim deli gönlüm
    Senden ayrılamazki
    Rinnarin narin yarim
    Suya düştü hayalim
    Ne olacak şimdi halim
    Rinnarin narin yarim
    Benim narin narin yarim
    Suya düştü hayalin
    Ne olacak şimdi halim
    Benim narin, narin yarim

Emrah - Narin Yarim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - tutam Yar Elinden Tutam

Erzurumlu Emrah - tutam Yar Elinden Tutam

tutam yar elinden nota erzurumlu emrah tutam yar elinden notaları Tutam Yar Elinden Tutam Çıkam Dağlara Dağlara Olam Bir Yareli Bülbül İnem Bağlara Bağlara Birin Bilir Binin Bilmez Bu Dünya Kimseye Kalmaz Yar İsmini Desem Gelmez Düşer Dillere Dillere Emrah Der Ki Bu Günümdür Arşa Çıkan Tütünümdür Yare Gidecek Günümdür Düşsem Yollara Yollara
  2. Emrah - Yara Benim

Emrah - Yara Benim

Yara benim, yara benim Bitmeyen şu yara benim El giyinir beyazları Yaş içinde kara benim El giyinir beyazları Yaş içinde kara benim Bitmez oldu, bitmez oldu Yar çileler bitmez oldu Sen gittiğin günden beri Yar bu yüzüm gülmez oldu Bitmez oldu, bitmez oldu Yar çileler bitmez oldu Sen gittiğin günden beri Yar bu yüzüm gülmez oldu Dağlar benim, aay dağlar benim Dolar gözüm, ağlar benim El...
  3. Emrah - Baba

Emrah - Baba

Bebekler olene aglayamaz ki Gitme baba diye yalvaramaz ki Cocuklar babayi unutamaz ki Donulmez gidisin boyle mi baba... Bir mezarin tasina iste baban dediler Agladim elime hep resmini verdiler Sordum caresini donmez artik dediler Donulmez gidisin boyle mi baba... Seslensem sesimi duyamazsin ki Ay gecer yil gecer uyanmazsin ki Muhtacim elimi tutamazsin ki Donulmez gidisin boyle mi...
  4. EmraH--biyografisi...

EmraH--biyografisi...

emrah biyografisi 1971 tarihinde Diyarbakır Ergani'de doğdu ve küçük yaşta şöhret oldu. Uzun süre "Küçük Emrah" olarak anıldı. Sinema ve televizyon dalında 20'yi aşkın film ve bir çok dizi, özel televizyon kanallarında şovlar, dördü amatör olmak üzere 20 albüm çalışması yaptı. 1981 yılında 10 yaşındayken ilk sahne deneyimini okul müsamereleri ile yaşadı. 1982 yılında 11...
  5. Emrahtan inciler !!

Emrahtan inciler !!

1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar! ama seeen... o.... 2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz... - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri 3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık.. 4)anamiz o..... oldu gulcan 5)Emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim." Nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban...

Sayfayı Paylaş