1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Emrah - Seviyorum

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Gururum kırıldı ayrıldım senden Ben şimdi sensiz yapamıyorum Ne olur sevgilim geri dön bana
    İnan ki ben sensiz yapamıyorum
    Gel gel gel artık bana
    Sev sev sev artık beni
    Seviyorum seviyorum
    Seni canımdan çok çok seviyorum
    Özlüyorum özlüyorum
    Seni herşeyden çok çok özlüyorum

SÖZ
    Sana söylemek istemediğim tek şey nedir bilirmisin ayrılık
    Peki sen ayrılığın ne demek oldunu bilirmisin
    Bilemezsin çünkü sen taş kalplisin
    Ya aşkın sevmenin ne demek olduğunu bilirmisin
    Onuda bilemezsin çünkü sen hiç sevmemişsin
    Ama ben sevmenin ne demek olduğunu biliyorum
    Sevmek beni hayata bağlayan
    Tek umut tek yaşama sebebim ama ben yinede seni seviyorum
    SENİ SEVİYORUM

Emrah - Seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Kurşun

Emrah - Kurşun

Gözlerin bu sevdanın en kalleş haliydi Vedasız gideceğin her halinden belliydi Hani ölüm ayırırdı ikimizi bu sevdadan Beni inkar edemezsin bıraktığım anılardan Düşündükçe çılgına dönüyorum Sana yabancı bir elin dokunuşunu Hiç bekleme beni teslim olmuyorum Kendime ayırdım o son kurşunu
  2. Emrah - Dağlara

Emrah - Dağlara

Bir güzele sevdalandım Uyku girmez gözüme Sevdasıyla yaralandım Ateş düştü içime Dağlara dağlara Hasret yağar dağlara Hasret yağar dağlara Gel canım gel malım Ben senin aşığınam Ben senin hayranınam
  3. Emrah - Baba

Emrah - Baba

Bebekler olene aglayamaz ki Gitme baba diye yalvaramaz ki Cocuklar babayi unutamaz ki Donulmez gidisin boyle mi baba... Bir mezarin tasina iste baban dediler Agladim elime hep resmini verdiler Sordum caresini donmez artik dediler Donulmez gidisin boyle mi baba... Seslensem sesimi duyamazsin ki Ay gecer yil gecer uyanmazsin ki Muhtacim elimi tutamazsin ki Donulmez gidisin boyle mi...
  4. EmraH--biyografisi...

EmraH--biyografisi...

emrah biyografisi 1971 tarihinde Diyarbakır Ergani'de doğdu ve küçük yaşta şöhret oldu. Uzun süre "Küçük Emrah" olarak anıldı. Sinema ve televizyon dalında 20'yi aşkın film ve bir çok dizi, özel televizyon kanallarında şovlar, dördü amatör olmak üzere 20 albüm çalışması yaptı. 1981 yılında 10 yaşındayken ilk sahne deneyimini okul müsamereleri ile yaşadı. 1982 yılında 11...
  5. Emrahtan inciler !!

Emrahtan inciler !!

1)-anne dediğin sever! anne dediğin okşar! ama seeen... o.... 2)- yememeliyiz abicim o etleri, yememeliyiz... - evet kardesim, yemeyecegiz o etleri 3)-sema biz eskiden cok fakirdik.dedem öldü bi helva bile kavuramadık iki yumurta kırdık komşulara dağıttık.. 4)anamiz o..... oldu gulcan 5)Emrah:-amaa, amaa nuri amca ben seni baba bilmiştim." Nuri alco:-işte şimdi gerçekten baban...

Sayfayı Paylaş