Emrah - Terzinin Oğlu yeni albüm

M

Misafir

Forum Okuru
Emrah - Terzinin Oğlu yeni albüm
emrah, terzinin oğlu, yeni albüm, 2011, şarkıları, albüm fotoları, fotoğrafları, kapağı,haberleri burada arkadaşlar

emrah-3b5.jpg

Çocuk yaştan itibaren, müzik dünyasında ün yapan Emrah, uzun bir aradan soınra bomba gibi bir albüme imzasını atmış Melek'lerim. Albümüne "Terzinin Oğlu" ismini veren şarkıcının albümü hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda:)

29. sanat yılında olan Emrah 22. stüdyo albümü "Terzinin Oğlu" ile müzik marketlerde yerini aldı. Sevenlerinin beklentilerini karşılayacak türden ve slow şarkıların ağırlıkta olduğu albümde yer alan şarkıların tüm müzikleri Emrah'a ait. Albümde 7 yeni şarkı ve bu şarkıların 5 ayrı versiyonu bulunmakta.

Yapımcılığını Bülent Seyhan'ın, prodüktörlüğünü Emrah'ın yaptığı ve Seyhan Müzik etiketi ile çıkacak olan yeni albüm "Terzinin Oğlu"ndaki şarkıların düzenlemeleri Caner Tepecik, remixler DJ U.F.U.K, proje danışmanı ise Engin Esen.

Yeni albüm fotoğrafları; Avusturya'nın Viyana ve Slovakya'nın Bratislava kentlerinde fotoğraf sanatçısı Selen Korkut tarafından çekildi. Türkiye'den giden 11 kişilik özel ekip dışında Avusturya'dan dahil olan 6 kişilik özel ekibin çekimleri 3 gün sürdü.

Emrah'ın yeni albümü "Terzinin Oğlu"nun ilk video klibi "Benim de ALLAH'ım" adlı şarkıya Avusturya ve Slovakya'da çekildi. Klibin yönetmenliğini Emrah kendi üstlendi. Klip için Türkiye'den 13 ve Avusturya'dan 18 kişilik ekip oluşturuldu. 31 kişilik bir ekip ile gerçekleştirilen çekimler 3 gün sürdü.

Benimde Allah'ım
Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Emrah
İade
Söz & Müzik: Emrah
Riyakar
Aşkın İmzası
İstanbul'u Benden Sorsunlar
Mahşeride Var
Aç Kapıyı Ben Geldim (Annem)
İade (Acoustic Version)
Benimde Allah'ım (Acoustic Version)
İstanbul'u Benden Sorsunlar (Acoustic Version)
Aşkın İmzası (Club Remix)
Mahşeride Var (Club Remix)

Emrah Terzinin Oğlu şarkı sözleri için TIKLAYIN

Geri