gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Emre Altuğ - Zil (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

emre altuğ, yni albümü, 2011 şarkıları, zil albümü hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Emre Altuğ 'Zil' adını verdiği yeni albümü ile sizlerle melekler.

Sanatçi: Emre Altuğ Albüm Adi: Zil
    Türü: Pop
    Yayin Tarihi: 2011
    Kalitesi: 192 Kbps kbps
    Dosya Boyutu: 54.16 MB

Albümdeki Eserler 01. Zili
    02. Tek Aşkım
    03. Adını Söylerdim
    04. Bu Son Olsun Feat. Dervişan
    05. Ben Daha Büyüyorum
    06. Masal Sevdayla Başlar
    07. Yalan Dünya
    08. Sev Diyemem
    09. Hastasıyım
    10. Çifte Kavrulmuş

Emre Altuğ - Zil (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ

Emre Altuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. emre altuğ

emre altuğ

Emre Altuğ 14 nisan 1970 tarihinde sabahın 8,30`unda ev hanımı bir annenin. diş hekimi bir babanın 2. oğlu olarak dünyaya geldi. Eğitimini şair Behçet Kemal Çağlar ilköğretim okulu şişli terakki lisesi ve üstün başariyla girdiği istanbul üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamladı. 1999 yılında ilk albümü ibret-i alem`i çıkarmadan önce Sezen Aksu, Leman Sam, Sertab Erener, Levent...
  3. Emre Altuğ - Neyleyim

Emre Altuğ - Neyleyim

Neyleyim üc günlük ömrümü Bu gönül sensiz hic güldümü Sevgilim önüme ölümü Sunsan ben icerim kendimden gecerim Senin icin senden vaz gecerim Sunsan ben icerim kendimden gecerim Senin icin benden vaz gecerim Ben yagmuru gözlerinde Bülbülü dillerinde Günahi bedeninde Taniyipta sevmisim Dönmüyor yedi cihan Esirin olmus zaman Sarabi...
  4. Emre Altuğ - Gel Gel

Emre Altuğ - Gel Gel

Gel Gel Ne senle oluyor ne sensiz oluyor Yaşarken bugünü dün çekilmiyor Ne senle oluyor ne sensiz oluyor Gönül bu derdine her zaman Kendi derman kendi derman kendi derman oluyor Yarım kaldı aşkımız Şimdi biraz şaşkınız Yine de sen ara beni ara sıra Belki döner şansımız [2] Gel gel gel yanıma Gel gel gel ara sıra Gel gel gel gel bana Gel yada ara arasıra...[2]
  5. Emre Altuğ - Asla Dönmem

Emre Altuğ - Asla Dönmem

Hiç çare kalmadı, yok ki gidecek yerim Bunca güzelin arasında, yaramadı yavrum bu şehrin de yine havası Dünya alem gördü beni Benden aldın benliğimi Kaçsam göçsem aynı şarkı Sen allar giy ben kırmızı Asla dönmem, gelmem yanına Artık yalanlara karnım toksa da Ölüm yok ya, aşka gelip en sonunda Yalancı olursam ağlama

Sayfayı Paylaş