Emzirdigim için Melisa çayı içsem zararı olur mu?

• Konbuyu başlatan Rüzgarın annesiyim
  • Başlangıç tarihi
R

Rüzgarın annesiyim

Forum Okuru
Emzirdigim için Melisa çayı içsem zararı olur mu?

Melisa çayı emziren anneler içebilir mi melek kadınlar kulübü Melisa çayı faydaları emziren anneler içebilir mi forum'da.​

Arkadaşlar ben emziren bir anneyim biraz üzerimde gerginlik var uyku uyuyamıyorum acaba emzirdigim için Melisa çayı içsem bebeğime bir zararı olur mu? Melisa çayı emziren anneler içebilir mi? Bir sakıncası olur mu? Normalde sıkıntılı uyku tutmadığı zamanlarda Melisa çok içerdim eskiden ben şuan tabii emzirdigim icin sormak istedim sizlere.

Merhabalar
Melisa çayı gerginliği alan rahatlatan bir bitki. Tabii ki emzirme döneminde uzak durulması gereken bitkiler de vardır ama Melisa çayına karşı böyle bir sakınca görülmediği için emzirme döneminde annelerin içebileceği söylenir. Melisa çayı hem rahatlatır gerginliği alır hem süt artirmada da etkisi vardır denir. Ama ben yine de doktorunuza sormadan herhangi bitki çayını kafanıza göre icmemenizdir. Doktorunuza danışarak kullanmakta fayda var. Çünkü yediğiniz içtiğiniz herşey direkt olarak süte sütten de bebeğe geçer.

Emziren annelerin çok sorduğu bir soru da "emziren anneler soğan suyu içebilir mi zararlı mı" bu aşağıdaki linke tıklayarak yazımıza ulaşabilirsiniz.

Geri