Emziren anneler soğan suyu içebilir mi zararlı mı?

S

Sevdicandan

Forum Okuru
Emziren anneler soğan suyu içebilir mi zararlı mı?

Soğan suyu emziren anneler içebilir mi melek kadınlar kulübü soğan suyu içmek emziren anneler içebilir mi forum'da.​

Kızlar soğan suyu içmek sütü artırır mı? Sanki öyle bir şey duydum da ne kadar doğru bilemiyorum. Soğan suyu emziren anneler içebilir mi? Sütü artırıcı özelliği var mı ne dersiniz? Sanki sütüm yetmiyor gibi hissediyorum da. Sizler ne dersiniz zararı olur mu emziren annelere?

Merhabalar
Emziren annelerin yemesi, az yemesi ve hiç yememesi gereken besinler olduğu doğru. Aslında sağlık Bakanlığı'nın aciklamasina göre soğan sarmısak gibi besinlerin anne sütüne hızlı geçmesi ve sütün anne sütünün tadını degistirdigini ve bu sebeple kötü kokmasina dolayısı ile de bebeğin sütü reddetmesine sebep olabileceği için soğan sarmısak gibi besinleri çiğ olarak tüketmekten kaçınmalarını söylemiştir. Soğan suyu da yapmanızı tavsiye etmiyorum ayrıca soğan suyu kadın hastalıklarında ise yaradığı için süt artırma ile alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşlar sizler için önemli bir yazı paylaşmak istiyorum. Emziren anneler mutlaka inceleyin. "Emziren anne soğan suyu içebilir mi" soğan suyunun zararı ya da ne gibi faydası var yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Geri