1. şüpheli

şüpheli Forum Okuru

emziren annelerde gebelik belirtileri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında şüpheli tarafından paylaşıldı.

6 aylık bir kızım var onu emziriyorum ve henüz adet olmadım bazen adet olmadığım için korkmuyor değiyil hamile olabilirmiyim şüphesi ile yaşıyorum emzirirken hamilelik belirtileri belli olurmu benimle aynı durumu yaşayan olupta hamile kalan oldumu aranızda

emziren annelerde gebelik belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emziren Anneler İçin Öneriler

Emziren Anneler İçin Öneriler

emzirenler için diyet emzirmek kac kalori yakar emzirme kaç kalori yakar emziren anne içki içilirmi emzirirken bira içmek Sütü artırmak için enerji miktarı yüksek (tatlı, çikolata, kek, pasta, şerbetler) besinlerden tüketmenize gerek yok. Şekerli besinler sütü arttırmaz. Tatlı ihtiyacınızı mümkün olduğu kadar sütlü tatlılardan karşılamalısınız. Günde 3-4 porsiyon, kalsiyum yönünden zengin...
  2. Emziren Annenin Beslenmesi

Emziren Annenin Beslenmesi

bebek ayda kaç kilo almalı bebekler ayda kaç kilo almalı yenidoğan bebek yeni doğan bebekler ne kadar Annenin gebelikte ve emziklilikte yeterli ve dengeli beslenmesi bebeğin sağlıklı doğması ve anne sütü veriminin artmasında büyük rol oynuyor. Annenin gebelikte yeşil yapraklı sebzeler ile su ürünlerini tüketmesi bebeğin beyin gelişimine katkıda bulunuyor.Çocuk Hastalalıkları Uzmanı Dr. Ela...
  3. emziren anneler nasıl zayıflar?

emziren anneler nasıl zayıflar?

emziren anneler nasıl zayıflar emziren anneler nasil zayiflar anne nasıl zayıflar anne nasil zayiflar süt veren hanımlar hep derler emzirirken diyet yapmayın diye ama insanın çok morali bozuluyor yaa.. emzirirken diyet yapan var mı? yada diyet demeyelim de sağlıklı kilo verme diyelim.. ben doğumda baya kilo verdim bebeğim 3 aylık oldu.doğumda verdiğim kilodan başka kilo vermedim almadım da.
  4. Emziren Anne hakkında bilgiler

Emziren Anne hakkında bilgiler

Emziren Anne Emziren Anne Emziren Annenin Beslenmesi Emzirirken nasıl besleneceğiniz konusunda merak ettiğiniz noktalar olabilir. Doğum sonrası fazla kilolarınız sizi rahatsız edebilir. Sizlere, emzirme döneminizde...
  5. emziren anneler için bilgisayar zararlı mı ?

emziren anneler için bilgisayar zararlı mı ?

Ben pc kullanmayı seviyorum ve bir bebeğim var.Bana pcnin emziren annelere zararı olduğu söylendi bu doğru mu :S

Sayfayı Paylaş