En acı 2012 ağır sözler sevgiliye

M

Misafir

Forum Okuru
En acı 2012 ağır sözler sevgiliye
ağır sözler 2012
en ağır sözler kısa 2012

Kalbinizi kıran birine ya da hoşlanmadığınız birine acı ağır sözler mi etmek istiyor sunuz? O halde bizde size isterseniz msnden ileti olarak yazacağınız istersenizde Facebook sayfanızda yazabileceğiniz ağır sözler 2012 sözlerini paylaşıyoruz Melek'ler.

uzgun-25.jpg

Hani Mutlu Olucaktık Bu hayatta? hani Gözlerimiz herzaman Gülecekti Acıda Olsa! Şimdi Sadece Kalbim Kaldı Atmaya çalışan geceleri Ağlayan Gözlerim kaldı Adını Andığımda yaşlanan.

Hayatın Yükü Binmiş omuzlarıma, Derdi Çekerim yaşıyorum her Soluğumda hayat Kesmiş Bağlantılarımı Sonunda yaşamaya Hakkım Yok Anladım her Soluklandığımda.

Artık ne Aşk Çeker Bu bedenim nede Dertleri Yükler üstüne Sadece Ağırdan Gider ölümüne Sen üzülme Hayatım Bağımlı Acılara Bağımlıyım Hayatın oyunlarına.

Titrek Bir yüreğim Var Hayatın Yükünü Kaldıramaz Oldu Artık, yarım Kalan Sözlerim Var hayatın imkan Tanımadan kestiği gelceğim var yaşanmamış Olan..

Kimse Senin kadar Güldürmedi beni Bu Ağır Hayatta Kimse Senin kadar Ağlatmadı Beni Mutluluğu yakaladığım Son Anlarımda!!!

özledim Seni Özledim Seni Sevmeyi Ve özledim Yaşadığım Anlarda Seni Seviyorum Demeyi, Şimdi öLüme Bir Adım kala Sesleniyorum Sana Ağır Sevdalarımın Gülüsün Seviyorum Seni.

hayatı yaşayacaksam yanımda Ol isterdim Gözlerimi kapatırken Gözlerine Gülmek isterdim Şimdi Sadece Bir Hayalsin Dünyamda öLürken Anacağım isimsin Dudaklarımda.

Çıkarım hayatından gelmem birdaha, yakarım aşk kitabını okumam birdaha adece yalancı olma hayatta insan ol yeter bu sana.!!!

üstüme gelme artık bitti diyorum sana, aldattın beni hadi git onların yanına! Artık Seni Seven bir Aşk Yok benim hayatımda!!!

Nekadar Sevmişim Seni Zalim, Ellerinin Sıcaklığıyla Yaşarken Soğuk odamda ihanetinle öldürdün beni tek Başıma Mutlu ol Zalim ben Artık Bu oyunda Bittim.

Ellerimi Açtım ALLAHıma Alsın Canımı Dua Ediyorum gecenin Soğuk Yalnızlığında, Seninle Kurduğum Bir Dünya Vardı Geceye Adadım Seni Artık gecelere Küstüm yaşamıyorum..

Sen Ayıpların içinde Kayboolmuşsun sen sevgiyi değil ayrılıkların esiri olmuşsun sana mutluluklar ve ayrılan dünyaların arasında sadece oyuncak olmanı diliyorum.

Bir Şarkı Gibi Hergün Adını Söylerken hayata Şimdi Nefretim Oldun Söylüyorum Seni geceleri Yıldızlara, Çık Git Hayatımdan Affedilmeyeceksin Artık benim Dünyamda.

Seninle Biz Hep Sahte Kışları iLkbahar Sanmışız Aslında Biz Seninle Her Kış Kendimizi Kandırmışız ve biz hiç bir zaman ilkbaharı yaşamamışız, sadece ayrılığın adını yazmışız!

illegal bir aşk hikayesiymiş bizimkisi yasak ve tehlikeli! Ben Seni Sevmiştim Ne Yasak tanırdım bu Sevgide Nede tehlike Sadece Seni Sevmiştim Artık yasaksın Gözlerime

güvenim kalmadı aşklara, güvenim kalmadı senin gibi yalan insanlara, ses ve sadece dinle! nefret ediyorum senden birdaha yaklaşma gözlerime uzak dur benden ve kalbimden!

gecenin Boş Soğuklarında Ağlattın beni her Gözyaşımda Beddualarım Gizli Her Haykırdığımda Sadece Sana Olan Nefretim olucak Unutma!

Sen Sadece Gülmeyi Değil Ağlatmayıda Öğrettin bana Sen Sadece Sevgiyi Değil nefreti yaşattın bana Garip Hayatımda!

Ayrılıcaktı Madem Ellerimiz neden birleştik Biz? Madem gidicektin Söylemeden neden Gözgöze geldi Gözlerimiz! Hadi Cevap ver Korkak Kaçmakla Avut Kendini Serseri!

Güzelliğine Güvenme yalan olucaksın günün Birinde, Herkeze Güvenme Onlarda Gidicek beni Bıraktığın Gibi Günün Birinde Kalacaksın ozaman Anlayacaksın Sözlerimi Ağlayacaksın ihanetinin bedelini çekeceksin her nefesinde!

Nereye Gidersen git beddualarımla Nefes Almayı Öğreneceksin, Nereye Bakarsan bak bana yaptığın yanlışları tek tek görüceksin Ya Kendini Yada Vicdanını öldürüceksin Ancak ozaman hayatını resetliyeceksin.!!!

Sadece Seni kaybetmedim ben hayatımıda kaybettim Sayende! Sadece Gülmeyi Unutmadım Ağlamayla Barıştı Gözlerim Hayatı ve Yalan Aşkları Suluyorum Artık Hayata Değil Senin Gibi Birine Ağlıyorum ve Lanet Ediyorum.

Bitirmek Değil Artık öldürmek için izliyorum seni! Sen hayatımı Alt üst Ettin bende Hayatını Darmadağın Edceğim Hayata yeminliyim!

Geri