Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

En Anlamlı Aşk Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En Anlamlı Aşk Sözleri arıyorum ben amaa anlamlı çok hoş olsun ok mi kızlar :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

En Anlamlı Aşk Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Anlamlı Aşk Nickleri

En Anlamlı Aşk Nickleri

En Anlamlı Aşk Nickleri Anlamlı Aşk Nickleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda aşık çiftlere ve sitemiz de ki aşık olan üyelerimize en anlamlı ve romantik aşk nicklerini paylaşıyor ve aşkınız bir ömür boyu ebedi acısız olsun diyoruz :) Hayat 3,5 la 4 arasındadır.Ya üçbuçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın. Böyle basit bir dünyada sen benim icin cok ozelsin. Ayak ucumda basladi...
  2. En Anlamlı Duygusal Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler istiyorum sizden benim için çok acil ve çok önemli umarım bir an önce isteğimi yerine getirirsiniz arkadaşlar
  3. En Anlamlı Uzun Aşk Sözleri

En Anlamlı Uzun Aşk Sözleri

en anlamlı uzun aşk sözleri arıyorum dostlar, bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? cevap verirseniz, çok minnettar olacağım.
  4. En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler Anlamlı Kapak Sözleri Merhaba Sevigili Melek'ler ve anlamlı kapak sözler arayan tüm misafirler, bu yazımızda sizler için anlamı oldukça güzel olan kapak sözler sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım. 3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında. Bizim...
  5. EN ANLAMLI DESCARTES SÖZLERİ

EN ANLAMLI DESCARTES SÖZLERİ

descartes sözleri,descartesin en güzel sözleri,en güzel descartes sözleri,descartese ait özlü sözler,descartes sözleri hakkında bilgiler Descartes,Fransız matematikçi, bilimadamı ve filozof oalrak tanınmaktadır. Eğer gerçeği gerçekten bilmek istiyorsan, yaşamında bir kez olsun bütün şeyler hakkında şüphe et. En güçlü beyinler, en yüce erdemlere olduğu kadar en korkunç ahlaksızlıklara da...

Sayfayı Paylaş