1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

En Anlamlı Sigara Afişleri..

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sigara afişleri sigara ile ilgili komik sözler afiş konuları sigaranın zararları ile ilgili afiş afişler [​IMG]

kaynak:devtürkler

2. anuş

anuş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: En Anlamlı Sigara Afişleri..
    fırtınam ne bunlar boyle ama neler anlatıyo benim cigerlerim şimdi boylemidir emegıne saglık canım

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: En Anlamlı Sigara Afişleri..
    paylaşım için saol

En Anlamlı Sigara Afişleri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en anlamlı nickler

en anlamlı nickler

en anlamlı nickler anlamlı nickler 2009 nickleri çok sevdik be abi nick *Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır. *Dünya bir gündür, o da bugündür! *Sen, sen ol! Asla biz olma. *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme! *Azdan az, çoktan çok gider. *sadece şahlar hamleleri önceden sezer. *hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır *özgürlük, sonu meçhul bir firardır....
  2. Afiş

Afiş

Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder.Rüyada afiş yapıştıran kişi, başkasının emeğinden pay alır. Her türlü afiş, gizli tutulan sırların açığa çıkmasına ve bundan dolayı sıkıntıya girmeye delalet eder
  3. En Anlamlı Aşk Nickleri

En Anlamlı Aşk Nickleri

En Anlamlı Aşk Nickleri Anlamlı Aşk Nickleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda aşık çiftlere ve sitemiz de ki aşık olan üyelerimize en anlamlı ve romantik aşk nicklerini paylaşıyor ve aşkınız bir ömür boyu ebedi acısız olsun diyoruz :) Hayat 3,5 la 4 arasındadır.Ya üçbuçuk atarsın yada dört dörtlük yaşarsın. Böyle basit bir dünyada sen benim icin cok ozelsin. Ayak ucumda basladi...
  4. En Anlamlı Duygusal Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler istiyorum sizden benim için çok acil ve çok önemli umarım bir an önce isteğimi yerine getirirsiniz arkadaşlar
  5. En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler

En Anlamlı Kapak Sözler Anlamlı Kapak Sözleri Merhaba Sevigili Melek'ler ve anlamlı kapak sözler arayan tüm misafirler, bu yazımızda sizler için anlamı oldukça güzel olan kapak sözler sunuyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz. Fazla Şekil yapma önümüzde şeklini alırım ayakkabılarımı temizlerim aslanım. 3 Kuruşluk hareketler yapma bana alırım ifadeni yakında. Bizim...

Sayfayı Paylaş