En basit oda dekore etme yolları

  • Konbuyu başlatan Ayşegül AYRANCI
  • Başlangıç tarihi
Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En basit oda dekore etme yolları
Ev dekorunda birkaç basit adım ile yepyeni ortam zenginlikleri yakalanabilir. Oda görünümlerinizde fark katacak görünümlere yer açabildiğiniz gibi odalarınızda fazla uğraşa gerek kalmadan değişim meydana gelir. Dekorasyonda acemi olanlar için bile dekor objesi satan birkaç mağaza ziyareti yeterli olacaktır. Bu hususta Koçtaş ve İkea sizlerin imdadınıza kısa sürede yanıt verebilecektir.

Odalarda her odanın görünümüne göre ya da kullanan kişinin zevkine göre değişimler elde edebilirsiniz. Genç odasında genç oğlunuz ya da kızınız fikir danışmanınız olabilecektir. Farklı oda görünümlerine yer açma niyetinde iseniz perde, koltuk, tablolar, oda rengi, konsept sağlayan her türlü obje ekleme ve çıkarma gibi işlemlerle ilerleme kaydedebilirsiniz. Odanız tarzınızı yansıttığı sürece kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ortam havaları ile dolu dolu yaşamaya başlarsınız.

Stor perdeler perde seçiminizde olabildiğince pratikliği sevenlerin tercihidir. Hem görünüme kattıkları modernlik hem de kullanım rahatlığı ile bu perdeleri tercih ederek diğer eski usulü odalarınızda terk edebilirsiniz. Dekor objesi seçimine gelince bir uzanma koltuğunun modern hali, koltukların yerden yüksek ayak sistemi ya da tamamlayıcı tabloların oda rengine uyumu olmazsa olmaz olmalıdır.

Şık bir oturma odası dekoru yaparken tercihiniz olabilecek bir köşe grubu ve onun tamamlayabilecek bir yaşam ünitesi yerinde bir seçim olacaktır. Odalarınızda yakalamak isteyeceğiniz estetik etkiler ile sizlerin zevkinize hitap eden konforlu gruplardan yana seçimde bulunabilirsiniz. Odalarınızda kendi hazırlayacağınız bir vazo çiçek ya da canlı çiçek ile bile farklılık yakalamanız mümkün olabilecektir. Mutfakta yer açacağınız toparlayıcı bir mutfak dolabı da ihtiyaç giderimi sağlayabilecektir. Yeni sezon mobilya gruplarına göz gezdirmek de ekonomisini dert etmeyenler için bir fırsat olabilecektir.

Yeşil ve mavi rengin yoğun olduğu oturma grubu ve kırlentler ile oda dekorlarında çeşitlilik elde etmek mümkün olabilecektir. Otantik bir ortam yakalamak adına gitar asacağınız duvar ya da çektirme uygulamalı kanepeler ile son derece şahane görünümlere yer verebilirsiniz. Duvar tablolarında canlı renk alternatifleri ile de kaliteli dekor kaçınılmaz olabilecektir. Dekorasyonunuzu yenilerken resim galerime göz atma fikrine hazır mısınız?

8533-mutfaklar.jpg
9738-lavabolar.jpg
genc-odasi-7.jpg
Oturma-odası-dekorasyon-örnekleri-16.jpg
yeni-oturma-odasi-dekorasyon-fikirleri-8-1.jpg
 

Benzer İçerikler

SadmiN
Cevaplar
1
Görüntüleme
714
Sevimli cadı
Sevimli cadı
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
713
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
1
Görüntüleme
1K
pinar okul
P
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Üst