1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

En Büyük Çikolata Koleksiyonu

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

O kadar çikolata biriktirilirmi ye gitsin ahh o çikolata koleksiyonu benim elim bir geçse :D:D

Çikolata meraklısı Amerikalı Fiona Kingsten dünyanın dört bir yanından 2 bin değişik çikolata topladı. Guinness Rekorlar kitabında yerini aldı 30 yıldır çikolata biriktiren kadın çikolatalar kurtlanmasın diye özel bir bakım uyguluyor .

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    vay anasini beee hahaha
    orda olmak icin neleri vermezdim :hhh: :hhh: :hhh:

3. ayahel

ayahel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    verin bana cikolatalari ben onlara midemde ozel bakim yapardim :) :) :) :)

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ben midemde biriktirdim çok çeşit çikolatayı :D

5. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

o çikolataları bana verseler bende o çikolataların hepsini 1 günde yeme rekoru kırarım hahaha

En Büyük Çikolata Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En pahalı çikolata

En pahalı çikolata

pahalı çikolata en pahalı çikolata çikolatalar patchi en markaları Bu çikolatanın kilosu 12 bin YTL'ye satıldı. Çikolatalar altın kaplama güllerle süslü. Lübnan'da üretilen ve dünyaca ünlü İngiliz Harrods mağazasında satılan bir kutu çikolata 12 bin YTL'ye satılıyor. Lübnan'daki Patchi şirketi tarafından üretilen çikolataların her birinin özel süet kumaşa sarılı ve 24 ayar altın kaplama...
  2. sizin en sevdiğiniz çikolata hangisi??

sizin en sevdiğiniz çikolata hangisi??

canım meleklerim tamda yerken aklıma geldi sizin en sevdiğiniz çikolatayı merak ettim...ben bunabayılıyorum ya siz???
  3. En güzel çikolata

En güzel çikolata

en güzel çikolata en güzel çikolatalar Evet melekler sizce en lezzetli çikolata hangisi ? :)
  4. Kaybedeceğimiz en büyük şey?

Kaybedeceğimiz en büyük şey?

kaybetmek, en buyuk sey, sahip olduklarimiz, ulasamadiklarimiz, yasam konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, İnsanın bu dünyada kaybedeceği en büyük şey nedir? Bu sorunun yanıtı şaşırtıcı bir şekilde sahip olduklarımız değil, sahip olmadıklarımız ve henüz ulaşamadıklarımızdır. İnsanın yaşamı, geçmişten geleceğe doğru uzanan fikir bağları üzerine kuruludur. Bu fikir bağlarını...
  5. En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegen Hangisi ?

En Büyük Gezegenin Resmi En Büyük Gezegen Hangi Gezegendir Güneş sisteminde 9 gezegen olduğunu biliyoruz melekler :) Peki bu gezegenlerden hangisi en büyük? Bir genel kültür bilgisi olarak sizlerle paylaşıyoruz.. :) Jüpiter Güneş Sistemi'nin dış bölgesine girildiğinde, Jüpiter ile karşılaşılır. Bir gaz devi olan Jüpiter, gerek çap ve gerekse kütle açısından, Güneş Sistemi'ndeki en...

Sayfayı Paylaş